Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Szilvásváradi sípálya topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2015.01.05. 15:52
Itt még soha nem síeltem. Felkeltetted az érdeklődésemet.

De azért még megvárnám míg több hó lesz.

Csabor az élvezeti síelő
Előzmény: (Robin 177090)
Robin
2501 élménybeszámolót írt
2501
17 éve tag
2015.01.05. 11:08
Szilvásvárad mindig is a kedvenc településeim közé tartozott . Mióta elkészült a sípálya itt azóta foglalkoztat a gondolat, hogy felkeressem. Most a hétvégén ez is megtörtént.
Mivel a kirándulások alkalmával már 2x is megnéztem a pályát nyáron így nagyjából tudtam ,hogy mire számíthatok.
A saját honlapjukon beszereztem a szükséges információkat és már 1/2 10 - kor a parkolóban voltam. A környéken sehol senki így felsétáltam a pálya tetejére. Sajnos elég kevés havat találtam de még épp megfelelőt. Viszont ratraknyomot nem, csak rengeteg szánkóét.
10 perccel nyitás előtt megérkezett 2 vendég és a személyzet is. Érdeklődésemre a helyi erők tájékoztattak hogy azonnal indul a ratrak és átmegy a pályán. Sajnos frézer helyett csak egy nyomólap volt mögötte amit a kevés hóra való tekintettel használnak. Így nem is lett szép sima a pálya . Nem baj, frissen élezett léccel minden gond nélkül tudtam használni .
Közben érkeztek a vendégek , na nem sokan talán 20-an ha lehettünk a pályán. A sorbanállás kimerült abban ,hogy 1 esetleg 2 síelő vagy boardos társat kellett megvárni . Viszont a mellettünk lévő szánkópályát elég sok kisgyerekes család használta. A bérlet egyébként 1000 ft-ba kerül amiért 6 x húz minket fel a felvonó. Aztán lehetett további bérletet vásárolni az egyébként nagyon segítőkész és kedves személyzettől.
Pár kör megtétele után csatlakozott az egyik helyi erő is a síszakosztályból akivel jót beszélgettem. Készségesen válaszolt minden kérésemre . Többek között elmondta ,hogy terveztek ide egy ülős felvonót is persze egy sokkal föntebbről induló pálya kiszolgálására de ez sajnos különböző okok miatt nem valósulhatott meg. A meglévő egy pályát szinte teljesen Visegrádhoz tudom hasonlítani mind hosszúságában ,mind lejtésében és leginkább családias hangulatában . Tanulásra tökéletesen megfelel és szívesen hoznám ide a gyerekeket ha közelebb laknék. Örülök hogy ellátogattam ide, jól éreztem magam ! Sok havat és vendéget Szilvásvárad !!
20150103-091840.jpg
20150103-091930.jpg
20150103-091956.jpg
20150103-092950.jpg
20150103-102702.jpg
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.