Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Nordica Vili
77 élménybeszámolót írt
77
14 éve tag
2015.01.19. 18:06
Kösz Joe.
Vegre egy realis ember, aki ertekeli a sok munkat, erofeszitést, es akinek az a fontos hogy ho legyen, sok , es jo vastag, feher, hogy sielni lehessen.
Tolmacsolom a kollegaimnak érrekelesed.
Gyere maskor is, mondd el mindenkinek milyen sok es feher havunk van az 1 -es palyan.
Köszönjuk hogy latod a lenyeget, nem azon szomorkodsz, hogy a palyan kivul nincsen ho.
Szerintunk ott nem olyan fontos, persze jo lenne ha oda is adna Holle anyo.....
Mi a palyara koncentralunk, az pedig szuper.
Banános Joe
8 élménybeszámolót írt
8
9 éve tag
2015.01.19. 16:51
Ilyen pocsék időjárásban a külföldi pályákon (alacsonyabbak fekvők) sincsen jobb hó és nem megy arányaiban több pálya, felvonó. És a jegyek ott sem olcsóbbak csupán ezért. A döntés a mi kezeünkben van, ha nem tetszik amit kínálnak és amennyiért akkor nem vesszük meg!!!!!!!!!!!!

Modern világban élünk. A webkamerán otthonról már látom, hogy mi helyzet, nem indulok el ha nem tetszik ami látok.

Nekem ma reggel tetszett a látvány. Szégyenszemre ma voltam először Eplényben sízni, pedig Szfv mellett lakom. Hozzám ez a legközelebbi pálya, de még sosem próbáltam ezelőtt. A híreket a hójelentést rendszeresen olvastam de csak külföldön síeltem.

100% még jövök, a pályán senki szinte, a személyzet udvarias és van hó, ez a lényeg a hóért megy síelni az ember.

A jegyár pedig nem magas, gondolom az a temérdek hó se 2 Ft volt? Mert a hóért megyünk nem a sörért......
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.