Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Nordica Vili
77 élménybeszámolót írt
77
14 éve tag
2015.01.27. 21:04
Köszönjük a dicséretet, jólesik az elismerés.
Tényleg nagyon sokat dolgoznak a kollégák azért, hogy "havasok"-nak nevezhessed jogosan Eplényt.
A 30-40 cm természetes hó mellé gyártottunk kb 300-400 cm természetes hónak megfelelő tömör havat,-- nem tévedés a szám --- így alakult ki az 1-es pályán az 50-100cm tömörített hóréteg.
Ma éjjel tovább folytatjuk a hókészítést.
Gyertek máskor, és mondjátok el élményeiteket a barátaitoknak.
Előzmény: (kócos 178818)
kócos
1234 élménybeszámolót írt
1234
19 éve tag
2015.01.27. 19:35
Nagyon jó esett ma a siklás. Úgy vettem észre sokunknak, akik ma itt voltunk.Ahogy magánbeszélgetésekben kiderült egyikünk sem igényelte a sidolozást. Korosztályom tagjai tudják, hogy mi a jó és értékelik a szórakoztatás megteremtésének anyagi és szakmai ráfordításait. Úgy tűnik egyre kevésbé szerencse, hogy természetes hó adja a síelés alapjait. Éppen ezért szeretném elismerésemet kifejezni az Eplényi Havasok üzemeltetőinek/ le tudtam volna írni a bázis és szponzorának nevét is- de így közvetlenebb/. Azt nem tudom hányan voltunk kint, de sok ember talált nagyon kellemes szórakozást, testedzési lehetőséget-evészettel, ivászattal, családi összetartás gyakorlásával. A csatolt képekhez nem kérnék értékelést: személyes jellegük miatt: röviden mutatják kiért mentünk, hova, kikkel találkoztunk, mit láttunk.
Kikért mentünk
hova mentünk
kikkel találkoztunk
mit láttunk
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.