Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Moderátorok segítése topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bata Attila
2086 élménybeszámolót írt
2086
17 éve tag
2015.01.28. 18:14
Kőbe vésett szempontjai nincsenek, de mivel többen is emelnek ki beszámolókat és emberek vagyunk, ez mindenkinél kicsit szubjektív.

Bár én még az idén nem emeltem ki beszámolókat, de elmondom a szempontjaimat.

- legyen benne bármilyen egyedi infó, pl. ez a pálya ilyen, ez a hütte ilyen, ez a lift ezért jó, ide érdemes gyerekkel menni, stb.

- ha valaki visszaolvassa később és oda szeretne menni, a leírás legyen segítség a tervezésnél

- aktuális időjárási témák nem érdekesek, esetleg a szélsőségek (nagyon sok hó vagy zéró hó)

- kép az sokat segít, főleg feliratozva, 1 kép többet mond 1000 szónál alapon már ezt is kiemelném

- én kissé lágy szívű és megengedő vagyok ebben a tekintetben, tehát, ha azt látom, hogy valaki vette a fáradtságot és dolgozott vele és nem 100%-ig hasznos infókkal van tele, akkor is kitenném

Végezetül a kiemelés egy másik "rendszeren" keresztül is történhet, ebben a módszerben benne van az a hibalehetőség, hogy elvész egy-két értékes hozzászólás, ilyenkor jönnek is a kérdések :)))

Szóval, ez is csak egy vélemény :)
Előzmény: (csabor 178909)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2015.01.28. 17:43
Mik a kiemelt beszámolók kiválasztásának szempontjai?
Pl. a Lungau topicban kiemeltetek egy beszámolót, előtte van egy szerintem tartalmasabb beírás az nem kapott kiemelést. Nem értem. Nézetem szerint az utóbbi időben megsokszorozódott a néhány soros beírások kiemelése, sőt olyant is láttam kiemeltnek, amelyben csak kép volt.
Szerintem, mint már említettem, célszerű volna különválasztani a pillanatnyilag fontos információt (milyen a hó, nyitva van, stb.) és a síterepre általánosan, hosszabb időszakra érvényes leírást.
Nem biztos, hogy jó, ha a kiemelt beszámolók felhigulnak. Nekem pl. két év múlva nem jelent kiemelt információt ha egy beszámoló csak annyit tartalmaz, hogy január X-edikén nagy szél fújt.

No mondjuk ez biztos csak az én véleményem.

Csabor az élvezeti síelő
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.