Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Nordica Vili
77 élménybeszámolót írt
77
14 éve tag
2015.02.05. 21:37
Kedves Bandi
Az allírásaid rosszindulatúak, es félre vezetőnek.
Pl: minden nap 2 penztar van nyitva, igaz egy épületben, ha ez neked nem tunt fel, furcsa, ezenkívül minden nap a harmadik hely az oktatas szervezo, ahol jegyet árulnak.
Ha kell ki nyitunk ideiglenesen a Holle anyóban ideiglenes 1-2 pénztárat, szombaton. A Holle 2 jegy pénztárában nem volt sor egyaltalan.
Nem igaz hogy fel orat kellett várnom a bérletért.
Bocs , de ez az igazság.....
A 3-4-5 palyara leírtuk, hogy természetes ho van, fent elhaloztuk ,es csak a vekony horeteg tabla mellett lehetett besielni.
Igen , a kinézete ezeknek nem volt szép, de en tobb mint 10x lejottem rajtuk, sielhetoek voltak.
Igen vekony horeteg volt, ezt állítottuk, igy volt.
Most is mennek ott az agyuk.
Mindegyik nap ratrakoljuk a vekony horeteg et is, látnod kellett a havon, ennek nyomát.
Nincsen félre vezetés, es foleg nagy mellény.
A nagyképűséget mashol találod meg , nem itt.
Előzmény: (bandi188 179658)
bandi188
7 élménybeszámolót írt
7
9 éve tag
2015.02.05. 17:56
Magyar viszonylatba megfelelne a pálya de:
Mi Kecskemétről csak azért utaztunk le egy napra mert már napok óta a honlapjukra minden nap kitették hogy üzemel az összes pálya és a lift!
Reggel nyitásra érkeztünk egy laza 30 perces sorban állás bérletért ugyanis csak egy kassza ment az is igen ráérősen!Vicc
A meglepetés csak ez után ért ugyanis a 3-4-5 pályákat pont nyitáskor kordonozták el a 3-as liftet eszük ágában se volt elindítani
Biztos csak balszerencse gondoltam hogy pont ma nem megy de mit ad isten a lezárások után kb 10 perccel a honlapjukra megint kirakták hogy minden pálya és lift üzemel rengeteg hóval de sebaj gondoltam belógok a 4-es pályára elvégre ezért jöttem.Ez a pálya még idén semmiféle karbantartást még nem kapott a tetején tiszta föld ahol meg volt hó annak a teteje tiszta fagyos,szóval nem tudom hogy lehettek ezek a pályák már egy hete nyitva? A válasz egyszerű sehogy!!
Egy hete félrevezettek mindenkit teljesen tudatosan
nálam ezt csalásnak hívják!
Mellesleg ha ennyire sok havuk van és minden este hóágyúznak/a honlapjukon van meg lehet nézni/nem értem mire várnak még mindjárt vége a télnek
Összességében nekem az volt a benyomásom mivel a környéken nincs másik sípálya ezzel tisztában van a személyzet és a vezetőség is erre nagy mellény
Hozzáteszem nem lenne magyar viszonylatban rossz síterep de én a becsapások miatt soha én többé nem megyek
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.