Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Mátraszentistván Sípark topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
sielő1
8 élménybeszámolót írt
8
11 éve tag
2015.02.06. 18:39
Ez a chipkártya dolog még mindig aktuális, evvel nekünk is volt problémánk sokszor.
Előzmény: (Katalin81 179698)
kócos
1234 élménybeszámolót írt
1234
19 éve tag
2015.02.06. 10:26
Hát bizony ilyen tapasztalatokkal, felfogással és megfogalmazással nehéz az élet!
Előzmény: (Katalin81 179698)
tothlevente
379 élménybeszámolót írt
379
14 éve tag
2015.02.06. 10:00
Nem gondolod, hogy ez ellen Ti, sielők is tudtok tenni?
Nem mindig mástól kell várni a megoldást! Felnőttek vagytok. Vagy nem?
Előzmény: (Katalin81 179698)
Katalin81
4 élménybeszámolót írt
4
9 éve tag
2015.02.06. 08:01
Sziasztok!

Mi egyszer voltunk Mátraszentistvánon januárban, szombaton. Hááát, nagyon negatív véleménnyel és rossz szájízzel jöttünk el a síparkból. Többet nem is hiszem, hogy megyünk.
Az első dolog: az én chipkártyámat, akárhová mentünk, állandóan kézzel kellett használnom, a zsebemben sem és a kabát kártyatartójában sem érzékelte a kapu. Eléggé kellemetlen volt.
A második: a magyar paraszt mentalitás. A tolakodás, a pofátlankodás. Míg mi egyszer jutottunk fel a felvonón, addig többen voltak olyanok, akik nem várták ki a sorukat, hanem tolakodtak és ugyanazon idő alatt kétszer le tudtak csúszni. 20 perc várakozás, 2 perc csúszás.
A pofátlanság netovábbja az volt, mikor a csaj becsúszott a tömeg elé, mondván, bocsánat, bocsánat, nem tudtam megállni + bedobta mellé a 100 dolláros mosolyt. Aha. Úgy carvingozott, mint egy profi síelő.
Tudom, ez utóbbi nem a sípark hibája, de tudnának tenni érte, hogy ne tudjanak előre pofátlankodni az emberek.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.