Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Öltözködés topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Hogwash
841 élménybeszámolót írt
841
17 éve tag
2015.02.13. 12:22
Nagyon okosat fogok mondani: időjárás függő. Mi áprilisban, sőt május elején is szoktunk síelni, persze olyankor magas helyeken, ahol olyankor is lehet nagyon cudar idő. Március közepén pedig bárhol lehet. A vékony aláöltöző és soft shell, vagy polár, vagy rendes sídzseki - időjárástól függően. Van polár 35k-nál olcsóbban is, pl. Dare2b. Az inkább 10-15, és nem 35.
Előzmény: (yoee 180396)
yoee
35 élménybeszámolót írt
35
10 éve tag
2015.02.13. 11:05
Sziasztok!
Úgy náz ki, idén március 12-én megyek 4 napra Ausztriába síelni... ha lesz hó :)
Bár nem ma kezdtem a síelést, de az a helyzet, hogy még soha nem síeltem márciusban -csak tavaly 1,5 napot a gyerekkel, ami nem mérvadó.

Arra gondoltam, hogy itt már meleg lehet. Nuilla, vagy jó pár fokkal melegebb idő (a völgyben biztosan) Azok a cuccok, amik január, február elején jók, már nem biztos, hogy megfelelőek (elég izadós vagyok)

Intersportban láttam egy ilyen spyder sípulóver, baromi jól néz ki, szellős is, etc, de leárazva is 35e, ami nem akkor összeg egy kabátért, de egy pulóverért nem szívesen adok ennyit.

http://www.skiessentials.com/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/1/3/135656.jpg

Szóval, javaslta, hogy miben lenne érdemes síelni?
Vékony aláöltöző + sofshell kabát?

Minden tanácsot szívesen veszke, mivel jómagam csak a tavalyi szezonban (!) öltözem technikai cuccokba, előtte pamut alsó/középső ruházatom volt.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.