Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Haladó edzések Visegrádon Lackóval topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
Agnes77
41 élménybeszámolót írt
41
13 éve tag
2015.02.14. 23:11
Jó volt :)

Társaság is és, Joci által megfogalmazott, tréfás hegyoldal is :)
Előzmény: (Lackó 180489)
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2015.02.14. 22:12
Jó utat, és jó sízést!

És jó hallani, hogy hasznos volt az este.
Előzmény: (Joci 180516)
Joci
461 élménybeszámolót írt
461
17 éve tag
2015.02.14. 20:55
Köszönöm a lehetőséget Lackó!
Jó volt megint a csapatban lenni. A Visegrádi hegy ismét a tréfásabb, munkásabb oldalát mutatta meg. Persze azért jól síelhető volt.
A foglalkozás hasznos volt. Kicsit hiányzott is már a hóekézés. A terv az, hogy vasárnap Roglán tovább forgatom élben a léceket. Így most nem eresztem hosszúra a beszámolót. Még egy kicsit készülődöm, rövid pihenő és hajnalok hajnalán irány Szlovénia.
Előzmény: (Lackó 180489)
Joci
461 élménybeszámolót írt
461
17 éve tag
2015.02.14. 20:45
Én egy kicsit később. 0 óra 40 kor. Már egy csöppet álmos voltam. Nálam abban merült ki a fáradság.
Ezek a Visegrádi kiruccanások mint mindig, most is hasznos volt.
Előzmény: (yoee 180469)
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2015.02.14. 13:54
Szép volt, jó volt, hasznos volt! :-)

Én legalábbis így láttam. Persze kell, hogy ülepedjenek a dolgok, sőt még az is lehet -gyakori dolog és normális-, hogy a frissen tanultak, gyakoroltak igazán nem is akkor rögtön, hanem kis kihagyás után, a következő síeléskor jönnek elő igazán, és épülnek be a mozgásba. Kell az agynak is idő, hogy mindent a helyére rendezzen, meg sokszor másmilyen körülmények között (még)jobban összeáll a dolog.

Látva benneteket, én mindenkinél láttam valamilyen fokú "megvilágosodást", remélem ti is éreztetek valami ilyesmit az éhség és fáradtság mellett. :-)

Aki nem volt, annak annyit, hogy az esti csapattal a kemény pályán különösen fontos időzítésekre, terhelésekre, élen forgatásokra hegyeztük ki a foglalkozást. Az odafigyelés meg is hozta a gyümölcsét, már tegnap láthatóan stabilabbá vált mindenki a viszonylag kemény, itt-ott "szürkébe hajló alapú" :-) pályán. Ez persze később még jobb lesz, mert mint mindennek, ennek is ülepednie kell.

És persze nem csak az este volt eredményes, hanem a délutáni foglalkozás is. Azt hiszem, sikerült valakinek az önbizalmát és lelkesedését kicsit megtámogatni, és megmutatni, hogy nem egy nehéz dolog ez a síelés, hanem egy logikus, érthető, és leginkább bárki által megcsinálható dolog. És ha meg netán megtorpan valaki a fejlődésben, akkor nem kell megijedni, hanem olyanhoz fordulni, aki tudja és megtanítja a továbblépés útját.

És én is elfáradtam kicsit, de ezt a fáradtságot nagyon szeretem, ez olyan jó fajta... :-)
Előzmény: (yoee 180469)
p20150213-195851-3000.jpg
yoee
35 élménybeszámolót írt
35
10 éve tag
2015.02.14. 10:39
Uh, gyerekek, én 11 után értem haza, gondolom a többiek később. Már a megérkezéskor éreztem az igomlázat a vádli alsó részében. Nagyon elfáradtam, utólag visszagondolva jó, hogy nem csúsztam többet. Jó volt veletek, köszönöm!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.