Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Soler panzió topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Robin
2501 élménybeszámolót írt
2501
17 éve tag
2015.02.23. 17:56
A véleményemet a saját vendégkönyvükbe fogom leírni ! Nem fogják zsebre tenni az biztos !!
Előzmény: (Viri 181209)
Viri
715 élménybeszámolót írt
715
20 éve tag
2015.02.23. 17:46
Lehet, hogy te is megtaláltad már, de ha nem itt leírhatod a véleményed!

http://www.travelguide.sk/hun/szallas/soler-pension_50157_0_1.html
Előzmény: (Robin 181206)
Robin
2501 élménybeszámolót írt
2501
17 éve tag
2015.02.23. 17:06
Az elmúlt hétvégén Körmöcbányán szerettem volna szállást foglalni.
E panzió nevét és címét egy magyar üzemeltetésű apartmantulajdonostól kaptam meg aki próbált nekünk segíteni ezért is köszönet neki érte .
A fent említett szállás tulajdonosa beszélt németül.
A történet a következő :
Felhívtam telefonon és elmondtam neki , hogy melyik napra,hány főre szeretnék szállást foglalni.
Amire tőle azt a választ kaptam hogy VAN hely és várnak de azért küldjek egy emailt is.
Az emailt elküldtem még aznap.
Ritkán nézem meg a freemail címemet de csütörtök este úgy éreztem ,hogy valamiért meg meg kell néznem.
Kissé megdöbbentem egy üzenetet olvasva. Az üzenet küldője a soler panzió tulajdonosa volt aki levélben közölte velem az indulás előtti estén hogy sajnos bejött egy nagyobb csoport és sorry de még sincs hely !!
A monitort tudtam volna széttörni ezt olvasva ! Nem tudom mi lehetett a hiba vagy a freemail.hu-t meglátva nem akart magyar vendéget vagy én értettem félre valamit a foglalásnál amit erősen kétlek hisz már rengetegszer foglaltam szállást ausztriában. Lehet .hogy nem beszélek jól németül de azért egy szállásfoglalást mindig könnyedén megoldok. Kíváncsi voltam a panzióra hisz a skalkára vezető út mellett fekszik.
Az udvarra benézve három autót láttam.
Ekkor arra következtetésre jutottam ,hogy itt mi nemkívánatos vendégek voltunk !!
Velem még soha sehol nem történt meg ,hogy ha lefoglalok egy szállást és az utazást megelőző este közlik velem hogy inkább ne gyere !
Ez pl Ausztriában elképzelhetetlen !!
Ezt a levelet okulásként szántam a sielők.hu olvasóinak ,hogy tanuljanak az én esetemből és jó messzire kerüljék el ezt a panziót ! Ha még is ide mennének akkor magukra vessenek !!
A szállást egyébként megoldottuk máshol .
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.