Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Snowboard topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
badzoli
445 élménybeszámolót írt
445
21 éve tag
2015.03.08. 08:43
Szerintem a rocker csupán arra jó, hogy a nagy tömegeket visszahozza a snowboard sportba, persze, főleg alibizni. Ezek a lapok valóban könnyebben kezelhetők, de csak egy szintig. Nagyon úgy tűnik, hogy vannak súly, sebesség és tudáshatárai, ami a haladóknak kevésbé kedvez.
A legtöbb versenyző elutasítja és csak camberes lapokkal hajlandók csúszni.

Amiben van némi jövő, az inkább a flat, vagy hibryd-flat lapok, ezek is inkább azoknak, akik szeretnek pályán kívül is csúszni. Januárban mentem ilyen Capita lappal, elég meggyőző volt, amit szűzhóban mutatott. Komoly carvingra nem ezt választanám, de elég jó kompromisszum pálya/szűzhó kombinációra. Mondjuk én parkban is voltam vele, az én szintemen ott sem volt baj vele, de az eltolt insertek miatt nagyon kell figyelni ugrásnál.

A kacsa állással semmi bajom, kb 1 nap megszokni és ennyi.
Előzmény: (gyf 181850)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2015.03.07. 22:41
Az eliminátorhoz sebesség kell és határozott élezés valamint no kacsa. Az maradjon a nádasban :-)
Örülök, hogy kicsit visszatértél a sötét oldalról :-D
Előzmény: (gyf 181850)
golo
959 élménybeszámolót írt
959
14 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2015.03.07. 20:57
Mi vagyunk a rockerek, nem a deszkánk :)
Előzmény: (gyf 181850)
gyf
571 élménybeszámolót írt
571
17 éve tag
2015.03.07. 20:52
Ma volt a második nap, hogy okatáson vettük részt a fiamal Eplényben. Az első alkalom döbbenete a kacsa állás átvétele volt.
A mai nap mondata: "amíg a Föld kerek, éljenek a rockerek!"
Történt, hogy az oktató sráccal előszőr Levi, Majd én is cseréltem deszkát.
Ő egy Technine Rocker Lappal oktatott. Egyrészt a lap kb harmada tömegű , mint az én Eliminatorom, másrészt nagyon könnyű volt vele bármit is csinálni. Elég volt rágondolni, és már fordult, fékezett, akármi.

Ő a könnyű kezelhetőséget a rocker kialakítás és a puha lap kombójának tudta be.

A kezesbárány lap toleráns volt, nem büntetett, szolgált. Amikor visszaálltunk a saját lapunkra, könnyebb volt elvégezni a feladatokat. Talán azért , mert az előző lap jó visszajelzést adott, jó irányba terelt.

Szerintetek?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.