Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Zermatt - Matterhorn topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
Fidosan
189 élménybeszámolót írt
189
13 éve tag
2015.10.30. 14:27
Köszi,gyakorlatilag tőled minden információt megkaptam amire kí váncsi voltam , ez így nagyon jól hangzik , nehéz volt kirobbantani a 3 völgyből, évekig odajártunk,de idén csúnyán leszavaztak, utólag megvallva örülök neki.... én olyan nehezen változtatok azon ami jó típus vagyok de érzem ez jó kis tábor lesz :)
Előzmény: (MM 183750)
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
2015.10.28. 21:34
Hi

Minden hegyi és 'falu' állomáson le tudod zárni a leceket. Poggyászt csak a vasútállomáson, de ha már odáig elmentél minek...:-) ha jól emléxek minden fö hegyi állomáson van kinti piknik rész, a Trockener steg-en is ami nektek közel van. Szerintem bent is van, mindenhol, a Gornergraton és Sunnegan biztos.

Mikro, mosogatógép, stb ;-) nem tudom, nem probaltam :-) a franciaknal lehet más a helyzet, de a Svájciak - teljes joggal föleg Zermattban - szeretik ha hozzájárulsz a GDP-hez....de amugy mind az állomásokon, mind pedig eldugott pálya melletti kis hüttékben lehet találni nem túl drága, laktató kaját. Én biztos nem hátizsákoznék emiatt, elég kimeritö lesz amugy is...

Nyugodtan hivd fel a zermatt-tourismus irodát, 100% hogy minden részletet elmondanak.

Üdv
Előzmény: (Fidosan 183728)
Fidosan
189 élménybeszámolót írt
189
13 éve tag
2015.10.27. 13:49
Köszi, na ez az ilyesmire gondoltunk,akkor remélhetőleg most is van,elég ha a lécet ott tudjuk hagyni van a bakancsra gumi talpunk ha többet kell mászkálni benne , igen gondoltunk az időre, a terv hogy az olasz oldalra veszünk bérletet és mikor szép az idő átmennénk kirándulni a túl oldalra kiegészítő jeggyel pár alkalommal
Előzmény: (Szecsi 183700)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Szecsi
542 élménybeszámolót írt
542
17 éve tag
2015.10.24. 14:04
A zermatti vasútállomáson ezelőtt jó pár éve volt síléc megörző (falra felfúrt pántos lakatok, gondolom most is van hasonló szolgáltatás ha már akkor is volt) 1 vagy 2 CHF-ért. Az átjutással kapcsolatban javaslom, hogy nézzetek időjárás jelentést, mert ha nagy a szél akkor simán előfordulhat, hogy a hegy "rossz" oldalán ragadtok.
Előzmény: (Fidosan 183689)
Fidosan
189 élménybeszámolót írt
189
13 éve tag
2015.10.22. 21:16
Sziasztok !látom ez a topic nem nagyon pörög,de azért lenne pár kérdésem,hátha kicsit felkavarja az állóvizet.... :) Foglaltunk 7 napot ezen a terepen,illetve az olasz oldalon Cerviniában és 3 napot Valtourneche ben és van pár kérdésem amire nem nagyon találtam választ a neten...szóval piknik területek vannak e és merre,olyanra gondolok mint pl 3 völgyben a saulire expressnél ahol fűtött helység,wc,wifi,mikro,mosogato van ahol a saját kaját meg lehet melegíteni,edényt elmosni,kis szussz a melegben és gyí tovább....valamint ha átcsúszunk Zermattba le tudjuk e valahol tenni a cuccunk és körülnézni a városban,és mennyire macerás Valtourneche ből átjutni mert az utolsó 3 napunk ott van de elvileg egybe síelhető...szóval inkább gyakorlati dolgok...köszi
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.