Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Grúzia topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
pálinkás
408 élménybeszámolót írt
408
17 éve tag
2015.12.07. 15:11
Tavaly utaztam ABS-es zsákkal, Lufthansa járaton. Simán feladtam a csomagban Ferihegyen, igaz, egy barátom bőröndjébe fért csak bele. Aztán már a becsekkolás után bemondták a hangosban a barátom nevét, hogy azonnal jelentkezzen X pultnál. Gondoltuk, miről lehet szó, így egyből én is mentem vele.

Hátravittek minket valami office útvonalon, volt ott rendőrség, bombaszakértő, reptéri biztonsági szolgálat. Alaposan megvizsgálták az egészet, szét kellett szedni a zsákot. Végül rögzítették mindkettőnk adatait, és engedtek felszállni. A gép miattunk indult később.

Hazafelé Barcelonában már eleve szóltam a csomag feladásakor, így ott csak egy 10 perces telefonálgatást bonyolított le a pultos csaj, és jöhettünk.
Előzmény: (Heliski 184260)
kolzol
40 élménybeszámolót írt
40
16 éve tag
2015.11.25. 21:23
beleugatni a világért sem akarok, de az ABS honlapján ott a dokumentum ami megengedi h a patron feladd csomagban. az más kérdés, h ezt minden légitársaság elfogadja-e... elvileg a IATA-nak megfelel.
Előzmény: (Heliski 184260)
Heliski
37 élménybeszámolót írt
37
19 éve tag
2015.11.25. 20:58
Nagyon várom az ifókat tőled, de addig is néhány kérdésem és javaslatom lenne, mivel írtad, hogy gyakorlatilag nincs lavinaszolgálat és egyéb, így megoldást kellene találni az alábbiakra:
- ABS-es hátizsákot nem tudunk odavinni csak palack nélkül - mivel a sűrített gázt tartalmazó tartályok a légi utazásból kizárt tárgyak-
- Lehet ott palackot kölcsönözni?
- vagy lehet e ABS-es hátizsákot kölcsönözni?

Nem tudom hányan leszünk, de ha lesz offpista - márpedig miért ne lenne, hiszen azért megyünk-, akkor ott meg kellene szervezned valamilyen oktatást, mert azért szeretném látni, hogy mindenki tisztában van a mentéssel.
Előzmény: (jóska63 184062)
jóska63
526 élménybeszámolót írt
526
15 éve tag
2015.11.13. 23:56
igen ez Mestia város központja
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.