Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Hétvégi 1-2 napos sítúrák topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
landsurfer
32 élménybeszámolót írt
32
12 éve tag
2015.12.27. 10:41
Szia Minerel!
Intézhetnél egy "kis" havat a kisapostagi reptérre a hókájtosoknak és síelni tanulóknak. Már Bessenyei Péter kollégád is leszállt, mert fent nem lehet síelni.
Előzmény: (minerel 185089)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2015.12.26. 19:28
Szerintem várjátok meg amig a hazai pályákon behavazzák a tanulópályákat ( a most érkező hideg miatt erre talán hamar esély lesz)és ott kezdjétek el.
A műanyagpályákat véleményem szerint felejtsétek el. Pénzkidobás. Próbáltam boardal és kb semmi köze a havas élményhez. Utána talán Donovaly a legközelebbi ülőliftes normális tanulópálya ha Bp-et veszem induló pontnak és oda buszok is indulnak. https://sielok.hu/rovat/utazas/cikk/sibusz-donovaly/
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2015.12.26. 18:36
Így van, ahogy Feri mondja. Pár alkalom műanyagpálya vagy hazai terep után érdemes külföldre menni.
gyf
571 élménybeszámolót írt
571
17 éve tag
2015.12.25. 23:11
Kedves Viki!
Bár a mostani időjárás ellenem szól, de azt javaslom, itthon kezd meg a tanulást. Kezdhetsz akár a közeledben lévő műanyagpályán is vagy remélem rövidesenhazai havon. Visegrád, MSZI, Eplény , mind remek hely és gazdaságosabb, mint külföldre utazni a tanulásért. Pár óra itthon és a nagyobb külföldi terepek teljesebb élmenyt adnak.
Jó töprengést és kezdd el!
F
galagonyaaa
1 élménybeszámolót írt
1
8 éve tag
2015.12.23. 11:16
Sziasztok!
Azért regisztráltam, mert szeretnék megtanulni snowboardozni. Arra gondoltam, hogy, másodmagammal egy egynapos snowboard-oktatást kipróbálnék valahol a környező országokban (Szlovákia, Ausztria, attól függően hol lesz hó január első hetében). Mivel teljesen kezdő és tapasztalatlan vagyok mind a sípályák, mind a snowboardozás területén, a segítségeteket szeretném kérni, ki megy olyan pálya környékére január első hetében, ahol kezdők is megtanulhatnak snowboardozni, tudtok-e jó helyet javasolni, illetve el tud-e minket vinni valaki? :)

Előre is köszi a tippeket!
Viki
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.