Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Alta Badia topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
s7bob
124 élménybeszámolót írt
124
15 éve tag
2016.01.07. 13:02
Köszi szépen a választ. Lentebb valaki linkelt egy ügynökséget, szerintem bepróbálkozom náluk.
Előzmény: (Varghasz 185674)
Varghasz
253 élménybeszámolót írt
253
17 éve tag
2016.01.06. 22:42
2009-ben úgy mentünk ki december elején Cortinára, hogy nem foglaltunk előre szállást. Reggel 7 óra felé értünk ki, és néhány cappuccino után elkezdtünk szállást keresni 3 éjszakára, csütörtöktől vasárnapig. Már a sokadik helyen mondták, hogy telt házuk van és egyébként is Veneto tartományban apartmant főszezonban csak legalább egy hetes turnusra lehet kiadni, ez a helyi szabály. Délig nem adtuk fel a keresést, de amikor az idegenforgalmi iroda is megerősítette ezt és nem is találtunk szabad szállást 3 éjszakára, akkor már elhittük. Végül egy egyszerű szállodában találtunk helyet. Nem tudom, hogy ez még mindig így működik-e.
Két éve viszont pont Alta Badián (ez másik tartomány, Dél-Tirol)apartmanban laktunk 4 éjszakára, akkor és ott működött előszezonban.
A dolomitisuperski.com-on találsz is ilyen akciókat, de ez előszezonra vonatkozik.
Én itt nézegettem: http://www.dolomitisuperski.com/en/your-holiday/hotel-booking
Előzmény: (s7bob 185643)
s7bob
124 élménybeszámolót írt
124
15 éve tag
2016.01.06. 15:15
Sziasztok, mennyire ragaszkodnak a taljánok az 1 hetes turnushoz? 1-2 ajánlatot néztem, de ott mindenhol az egész hetet preferálták. Márc.11-15 között mennénk.
köszi
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.