Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Snowbike topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Vityó
180 élménybeszámolót írt
180
18 éve tag
2016.01.15. 11:42
Igen, én vagyok az. ;)
Ausztriába, egész pontosan a Saalbachba a sírendszer kellős közepébe költöztünk. Ha esetleg ide jönnél/jönnétek, keress bátran, szállásban és helyi dolgokban tudok segíteni neked.
Itt minden további nélkül használhatod az eszközeidet. ;)
Viszont a scoot-ot szerintem ne add fel, biztos jó móka lesz. Viszont lehet, hogy társra lenne szükséged hozzá, vedd rá valamelyik barátodat, hogy próbálja ki ő is, és máris gyárthatsz még egyet! :D
Üdv,
Vityó
Előzmény: (snowbiker 186135)
snowbiker
113 élménybeszámolót írt
113
14 éve tag
2016.01.14. 20:20
Szia Vityó!
Persze, hogy emlékszem rád, ha jól emlékszem, tetőcsomagtartókkal foglalkoztál akkoriban. Hová költöztél? Ausztriába?
Az igazság az, hogy a hétvégén próbáltam ki egy kis Szlovák pályán, szakadó esőben. Az első tárcsás felvonózásom csak a pálya feléig tartott és onnan jöttem le az aljáig. A lábheveder elszakadt az első igénybevételnél. Gondolom ez az anyag hibája volt. (már ki is cseréltem vásznas gumira) Viszont a legnagyobb baj, hogy nem éreztem rá a csúszás mikéntjére. Elméletben mindent elterveztem, ami teljesen más lett a valóságban. Feladtam, mielőtt elkezdtem volna, elővettem a snowblademet és azzal bohóckodtam. Adok magamnak még egy esélyt, kb. két hét múlva. A snowbike elsőre bejött, ezzel ellentétben. Főként az motivált az elkészítésében, hogy márciusban megyünk a kollégáimmal Franciába és ott csak ezt a típust engedélyezik a pályán. Ha a második alkalom is rossz szájízzel végződik a cucc eladó sorba kerül.
Hát ennyi egyenlőre.
Előzmény: (Vityó 186093)
Vityó
180 élménybeszámolót írt
180
18 éve tag
2016.01.13. 22:10
Szia,
Gratula, ügyes vagy! Tudtam, hogy előbb-utóbb csinálsz egyet.
Nem biztos, hogy emlékszel, de voltam egyszer nálad (én is Miskolci voltam, csak azóta kiköltöztem), és akkor megcsodáltam a hóbiciklidet. Én már akkor scoot-ot szerettem volna, beszéltünk is róla, de nekem sajnos azóta se lett, te meg akkor még nem akartál, mégis megcsináltad. Hát van igazság? :D
Remélem szeretni fogod, és sok jót írsz majd róla.
Vityó
Előzmény: (snowbiker 184503)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
snowbiker
113 élménybeszámolót írt
113
14 éve tag
2015.12.06. 00:34
Üdv sporttársak!
Mivel senkitől nem kaptam ihletet, ezért a magam feje után elkészítettem a saját snowscootomat. Ilyen lett. Már alig várom, hogy a környéken megnyisson valamelyik sípálya és kipróbáljam. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy be fog e jönni!
Miután ez megtörtént, referálok róla.
IMG-7551.JPG
IMG-7549.JPG
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.