Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Präbichl topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
gyf
571 élménybeszámolót írt
571
17 éve tag
2016.02.12. 10:06
... én inkább arra tenném a hangsúlyt, hogy "ezerrel végig döngetnek rajta...." . Az tényleg gáz!
Amúgy azért van Prabichl-ben sok kisgyerekes, mert tök jó hely kicsi gyerekekkel. A Grübl oldal olyan nagyfiúsan néz ki, mégis simán abszolválják a csüntök is.
Ott van a "Schumpenwald" ,a buckaerdő, amely egyenesen paradicsomi 5 éves kortól, a szülőnek meg extragáz, mert képtelen követni gyerekét az erdőben a 150cm feletti lécével.
Prabichl nagyon jó hely, egyszerűen nem kell használni az együléses felvonót! Az a siklóernyősöké!
Előzmény: (minerel 187459)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2016.02.10. 18:23
Mire leérnek akkora hótorlaszt emelnek maguk előtt, hogy "ratrackokkal" kell visszatolni a havat, nehogy elfogyjon a pályáról. :-D
Előzmény: (Hogwash 187444)
Hogwash
841 élménybeszámolót írt
841
17 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2016.02.10. 12:30
Ne felejtsd el a kretén szülőket sem! És azok a brutális háromévesek! Na, ahogy azok tolják le a havat a pályáról szegény haladó síelők elől! Felháborító!
Előzmény: (tibor76 187440)
tibor76
122 élménybeszámolót írt
122
18 éve tag
2016.02.10. 11:56
Kedves Csilla, felháborító, hogy egyesek mit meg nem engednek maguknak a sípályákon...hóeke...hát nem is tudom mit mondjak. Ne felejtsd el, hogy te is voltál kezdő, jó- vagy rosszabb esetben biza' hóekéztél is.
Egyébként nagyon eredeti nick...
Apple csilla
25 élménybeszámolót írt
25
8 éve tag
2016.02.09. 22:41
Legutóbb február 4-5.-én esett kb 20-30 cm friss hó, amit reggelente normálisan "ratrackoltak".
A Grübel-en a barátaimmal síeltem, ami nagyon kiváló tanulásra és közép-haladó öröm sízésre.

Igaz, eléggé figyelni kell, mert sok az oda-nem-való síző is: vagy ezerrel végig döngetnek rajta, vagy a kretén szülők nyílegyenes hóekében letúratják a havat a - kicsi 3-4-5 éves - gyerekeikkel.

A pálya vége felé lévő kicsiny hüttét mindenkinek nagyon ajánlom, mert fantasztikus leveseket és főételeket készítenek pikk-pakk. Nagyon jól tud a tulajnő angolul. A lenti fő hütte is szuper. A forralt boruk egyenesen zseniális. Tudnak magyarul is.

A szemközti Polsten teteje hirtelen nagyon meredek és buckás. Csak magabiztos, jó síelőknek!

Egyébként, a pálya rendszerek épp eléggé hosszúak és mindenféle technikát jól lehet rajtuk gyakorolni.

Korrekt, egyszerű pálya rendszer és nem túl felkapott.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.