Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Hova menjek kezdőként? topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Robin
2501 élménybeszámolót írt
2501
17 éve tag
2016.02.16. 09:29
Donovaly tökéletesen megfelel a következő lépésnek .
Előzmény: (tomsityu 187643)
tomsityu
17 élménybeszámolót írt
17
13 éve tag
2016.02.15. 13:53
Èn a teljesen kezdő felesègemet Mátraszentistvánra vittem el tanulni.Szerintem teljesen megfelelő a tanulásra.Hètvègèn ott elèg nagy a tömeg,ezzel számolni kell.De szinte majdnem külföldi terephez tartozik 100-200 mèteres tanulópálya ahol 1-2-3 nap alatt a teljesen alap dolgokat el lehet sajátítani.Vèlemènyem szerint a "gond" igazából akkor kezdődik,amikor a kezdő tanuló a 2-3 nap után a tanulópályán már jól boldogul ès "kinövi" a 100-200mèteres tanulópályát.Ilyenkor jönnek jól a hosszú szèles kèllemes lejtèsű kék pályák.Sajnos èn mèg kevès terepen jártam,de sok helyen azt tapasztaltam,hogy ezekből a kèk pályákból hiány van,haladó piros pályákból annál több.Kezdő felesègemet,aki eddig 3 napot síelt,Kreischbergre fogom elvinni.Szerintem Lachtal,Gerlitzen kevèsbè alkalmasok kezdeni,illetve szárnybontogatásra.Azok kreischbergi szèles ès hosszú kèk pályák a kezdők paradicsoma,nemhiába jár oda annyi családos,kisgyerekes síző.üdv mindenkinek
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.