Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Snowboard bakancsok topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2016.02.16. 11:02
Én adnék még időt az ismerkedésnek. Keményebb a megszokottól talán tőled is más technikát kíván a használata amit a pályán azért meghálál majd a stabilabb tartásával viszont terepen lehet, hogy tényleg sok lehet a "keménysége".
Előzmény: (Petkovics 187668)
Petkovics
109 élménybeszámolót írt
109
15 éve tag
2016.02.16. 06:45
Sziasztok!3 év után elérkezettnek láttam az iďőt, hogy bakancsot váltsak.sokat olvastam/ hallottam róla, hogy a komoly bakancsoknak itt is mint a síben kemény a flexük.Burton Invaderből átléptem egy Burton Driver-x bakiba.ez az egyik legkeményebb bakancsa ennek a gyártónak.amikor a boltban próbálgattam őket ez fogott meg a lejobban.a felvételekor éreztem ,hogy masszív valóban kemény bakancs ugyanakkor kényelmes volt belül.tegnap eljött a nap,hogy végre felavassam.nekem sajnos nem jött be...olyan volt mintha nem tudnék snowboardozni . főleg az orrélen való közlekedés ment gyatrán.nem vagyok profi,de tegnap különösen esetlennek nézhettem ki kívülről.ami nem is lenne baj,de sajnos belülről is ezt éreztem... másfél óra robotmozgás után lecsúsztam a parkolóba és visszavettem a régi bakancsot amit eredetelig már csak hótalpazni akartam használni.ma még nem döntöttem el,hogy kísérletezzek-e vagy maradjak a jó öreg bevált puha Invadernél:)
20160215-190643.jpg
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.