Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síbakancs mustra; avagy melyik a legjobb topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
pokmalac1
403 élménybeszámolót írt
403
14 éve tag
2016.02.29. 14:37
Ha még szerencséd van, a multiknál (Hervis, Deca, Is) még kint vannak a tavalyi bakik jóáron. 50e körül tök jókat láttam az IS-ben Ferihegyen.
A bakivásárlásról meg van fent "néhány" cikk, keress rá.
Előzmény: (Dave 188086)
Dave
209 élménybeszámolót írt
209
19 éve tag
2016.02.29. 13:04
Miután nyugdjaztam a régi 55-ös flexindexű bakancsomat, újat keresgélek. Az 55-ös remekül szolgált, de 3 szeon után érzetre lötyögős volt, úgyhogy eladtam.
Nem nagyon vagyok otthon a témában, a súlyom a használat módja és a sítudás alapján 90-es indexű cipő tűnik megfelelőnek. A problémám a márkákkal van, nem tudom melyik milyen szinvonalat képvisel, ill. hogy van-e egyáltalán különbség. A másik tényező az ár, 70.000 forintnál nem szeretnék rá többet költeni. Az idő remek a vásárlásra, több boltban is most készülnek szezonvégi leárazásra.
Főleg Atomic-ot meg Head-et nézegettem, a többi márkával semmi tapasztalatom nincs. Egyelőre ezek vannak terítéken, mind 90-es indexű:

Atomic Hawx 1.0 66.000 ft
Atomic M 55.000 ft
Head Adapt Edge 55.000 ft

Legesélyesebb az Atomic Hawx 1-es egyelőre. Ha tapasztaltabbaknak, oktatóknak van javaslata, örömmel venném. Érdemes más márkát/típust megfontolni? A 80-as és 90-es indexű cipők közt mekkora a különbség? Érdemes 80-as és 80/90-es cipőket is megnézni? Vagy vegyek nyugodtan 90-est?

A "Nem hiszek a flexindexben" egyház tagjait tisztelettel kérem, hogy ebből a körből maradjanak ki, köszönöm. :)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.