Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síbakancs mustra; avagy melyik a legjobb topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Dave
209 élménybeszámolót írt
209
19 éve tag
2016.03.09. 16:54
Ha felpróbálhatnám egyszerre a két méretet, akkor nem vacilálnék. Tudnám melyik méret lenne, ill. hogy kell-e növelni. Most egyértelműen nyomja. Ha most hozzányúlnak és akkor se tökéletes, akkor lesz egy kényelmetlen cipőm ~80.000 forintért(ennyi az igazíttatással az egész). Inkább kivárom az őszt amikor lesz mindkettő méret. Lehet, hogy teljes ár lesz(90-100k), de legalább nem nyúlok vele mellé.
nemeth _csaba
217 élménybeszámolót írt
217
13 éve tag
2016.03.09. 16:06
Én Head Raptor Rs 130 hordok,ha csak állok a cipőben,és nem terhelek előre akkor nekem is végig ér a lábam!Egyébként ha csak kicsit nyom érdemes megcsináltatni mert lehet,hogy az egyel nagyobb meg túl nagy lesz!!Nekem például a bakancsom az utcai méretemnél fél számmal kisebb!

ÜDV
Előzmény: (Dave 188502)
Dave
209 élménybeszámolót írt
209
19 éve tag
2016.03.09. 14:01
Meghozta a futár a 28-as Head Raptor 120 RS-t. A cipő egy álom, pont mintha egy raptor a lábamra harapna, úgy fogja a lábam, hogy az a megénekelt tökély. Csak végigér benne a lábujjam. Azt hittem a falat lekaparom. Elmentem egy síboltba itt a múlt héten cipőt venni. Ugye támogassuk a helyi boltokat, ha lehet. Atomic 100+-os cipőkből próbáltam 28,5-t, 29-t és 27,5-t. 28-as nem volt, úgy festett az lesz a befutó. Végül a helyi síboltban vettem mást, a 28-as Head Raptort meg berendeltem netről. Egyelőre úgy fest, hogy nincs 28,5-ös Raptor, úgyhogy visszaviszem és kifizetem nekik a szállítást. Aztán meglátjuk mit hoz az ősz.
Gondolkoztam, hogy elviszem sícipő lábraformálásra, de tartok tőle, hogy a végigérő nagylábujjal nem tudnának sokat kezdeni. A végén meg ott állnék egy garanciát vesztett cipővel.
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.