Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Rohace / Rohács - Spálená Dolina topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Admin D
60 élménybeszámolót írt
60
8 éve tag
2016.03.30. 14:47
A síterep felvétele a hójelentés adatbázisba jelenleg folyamatban van.
Ahhoz, hogy adatot tudjunk szolgáltatni a nyitvatartásról, szükség van a sítereppel történő együttműködésre, nekünk sajnos nincs kapacitásunk arra, hogy minden nap, minden síterep oldalát átnézzük és frissítsük az információkat. Csak olyan síterep esetében jelenítjük meg a nyitvatartást, amely az adatszolgáltató partnerünkkel kapcsolatban áll és lejelenti az adatokat naponta.
Természetesen így is előfordulhatnak hibák, de ezeket igyekszünk rendszeres ellenőrzéssel kiszűrni.
Előzmény: (skalipat 188916)
skalipat
53 élménybeszámolót írt
53
15 éve tag
2016.03.29. 16:40
Mi is fantasztikusat síztünk itt 03.14-én. A pálya egész nap jó volt. Nagyon élvezeteseket tud csúszni rajta mindenki. Gyönyörű a környezet, nem drága, és gyors a felvonó. Kellene frissíteni az infót, mivel ez az új hatüléses minden igényt kielégítő már, és a tetejét is feljebb vitték. 500 méter a szintkülönbség. Nem értem miért nincs most se fenn, hogy üzemel. Április 3-ig biztosan, és rendszeresen az utolsók közt zár évek óta. Donovaly Nova Holánál sokkal jobb szerintem minden tekintetben.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.