Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Gerlitzen Alpe - Karintia topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
2016.11.23. 09:06
Szia!
Hát sok szállás van, lehet válogatni bőven, megtüzdelve magyar érdekeltségekkel.
Mik az elsődleges szempontok? Ár? Közelség? Kényelem? Minél több csillag? Vagy inkább az egyszerűbb?
Azonkívül ragaszkodsz az Ossiach-tóhoz? Mert szerintem ez a legrosszabb megközelíthetőség. Annenheim kabinos liftnél mindig nagy tömeg, hosszú várakozás, de erről itt sokan írtak. Inkább a másik oldalt ajánlanám, de Treffenben is nagyon jók a szállások. Ha nem számít a távolság, nekünk eddig a kedvenc szállásunk Afritz am See-ben a
http://www.tiscover.com/at/szallashelyek/hollinger-ueduelo volt. Nagyon barátságos és kedvező árú szállás, innen a Klösterle nagy parkolója, ahol mindig van hely, 12 km, kocsival 12 perc.
Sajnos a közvetlen közelében lévő Verditz sípályáját bezárták. A pályaszállás jellegét ezzel elvesztette, de ez attól még kedvelt túrasí környék maradt. Viszont a megközelíthetősége ennek megfelelően az utolsó 4 km-en egy hegyi út, amelyet a házigazda a saját munkagépeivel mindig letakarít. Elsőre lehet, hogy ez nem szimpatikus, viszont az őzek a ház háta mögött elhelyezett etetőhöz járnak reggelente kajálni.
tokmagmutyur
1 élménybeszámolót írt
1
7 éve tag
2016.11.22. 18:25
Sziasztok! :)

A segítségeteket szeretném kérni.
Január közepén szeretnék 5 napot eltölteni az Ossiach-tónál.Hónapok óta nézegetek Gerlitzen-hez közeli szállásokat, de elég bizalmatlan vagyok, nem jártam még itt, sok rossz tapasztalatom volt már neten keresgélős szállásokkal kapcsolatban, ezúttal nem szeretnék csalódni.
Tudnátok szállásokat ajánlani, ahol jó tapasztalataitok voltak?

Előre is köszönöm! :)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.