Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Túra! topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
golo
959 élménybeszámolót írt
959
14 éve tag
2016.12.25. 13:17
Én is örülök, hogy megvan a split! Remélem sok örömed lesz benne. Fóka ügyben nem sokat tudok segíteni, én is a külföldi webshopok kínálatát nézegetem. Endru elvileg árult ilyet, én tőle vettem egy Voilé márkájút. Azt nem tudom, hogy most van-e neki. Ez univerzális méretű, első alkalommal a hozzáadott pengével lehet levágni azokat a részeket, amik túlnyúlnak a deszka szélén. Sajnos hátsó feszítő nincs hozzá, bár eddig nem is hiányzott. Barátom elmondása szerint, aki már használt ilyet, a ragasztó nélküli fóka sok bosszúságot okozott (leválik), tehát jobb a hagyományos ragasztós. Barkácsboltban vettem szúnyoghálót és abból vágtam le két csíkot ami tároláskor megakadályozza, hogy a ragasztós felületek összeragadjanak. Semmiképpen ne hajtsuk össze közvetlenül egymásra a két ragasztós felületet!
Ha konkrét kérdésed van, szívesen válaszolok, ha tudok.
Előzmény: (Bélapó 191418)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2016.12.25. 12:36
Sok jó mászást és csúszást vele. Fókát szerintem kinti webshopból a legegyszerübb és talán a legolcsóbb is.
Esetleg hívd fel a skiboyt (vagy Golot megkérni egy kis közvetítésre) mert ők tartanak split cuccokat az osztrák bázisukon.
Előzmény: (Bélapó 191418)
Bélapó
1432 élménybeszámolót írt
1432
18 éve tag
2016.12.25. 06:00
Megvan a split! Családom meglepett vele. Még fókát kell hozzá vennem,azután megyek Mönichkirchenbe kipróbálni. Apropó, tudja valaki, hol lehet fókát venni 163-as splitre?
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.