Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Schladming 4 hegy: Planai - Hochwurzen - Reiteralm - Hauser Kaibling topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
pokmalac1
403 élménybeszámolót írt
403
14 éve tag
2016.12.30. 19:30
Miért, láttál? :-) Amúgy "Stigli" helyett Schladmingert csapolnak a legtöbb helyen 4,3...4,4 €. Nem piskota!
A központi pályák (mind Haus-on, mind Planai-on) állapota változatlan. Kemény, jeges alap. Ma elcsúszkáltam a Planai-i buborékosig. Egyértelműen a Haus/Planai határán lévő két pálya a legjobb. Már a Höfi is lecsúszva, itt is csak a kemény alap van. Állítólag 2-a után jön a havazás, ami nagyon ráférne már a pályákra. Egyedül a Planai-i befutónál mentek a hóágyuk.
PS: sajnos finn barátommal csak 1-2 helyen találkoztam.
pokmalac1
403 élménybeszámolót írt
403
14 éve tag
2016.12.29. 19:14
Haus: akkor vmit a mai napról: szép idő, napsütés. Sajnos ezt sokan tudták. K... sokan voltak ma fenn. A délelőtt kb. ment a lecsóba, mert 20 percet álltál sorba mindenhol. Gondoltam akkor "Talfahrt". Még jobban rába. 11 körül egy fél órát álltam sorba lenn. Mire félértem inkább 11 körüli sört nyomtam és átmentem a Höfi oldalra. A Höfi1-nél 13-tól megállás nélkül mentem. Végül is 15 után már a központi pályáknál levő lifteknél sem volt sor. Addigra meg elfáradtam és a pályákat is jól lecsúszták.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.