Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Öltözködés topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2017.01.10. 06:37
Nekem nagyon bejött a fűthető talpbetét. Mivel a keringésem nem a legjobb ezért fáznak a végtagjaim, így tavaly vettem egyet a legnagyobb megelégedésemre. Mondjuk ha rendes boltban nézi az ember akkor igen költséges cc 150 ajró akkuval, de találtam a LIdl-ben potom 8 ropiért is jól működik. Mielőtt valaki mosolyogna rajta, Sörapunak volt a 150 ajrós is és tapasztalata szerint a bagóért vett társa jobban muzsikált. Az akku egész napos síelést is simán kibír míg a míves darabé max fél napot.
Előzmény: (Lackó 192347)
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2017.01.10. 00:40
Szia! Fűthető talpbetét esetleg? Korábban én is csak úri huncutságnak tartottam, de ebben a hidegben elgondolkodtam rajta. Nem is hülyeség.

Vagy egy merinógyapjús sízokni, bár olyanom még nem volt, de nem lehet rossz.
Előzmény: (gyf 192342)
gyf
571 élménybeszámolót írt
571
17 éve tag
2017.01.09. 23:21
Sziasztok!
Nekem az ALDI-s aláöltözők váltak be, 2-3000Ft/db és jól működnek minden sportnál: futás, bicaj, túra, sí.
Fölé veszek egy DECA-s futó pulóvert, ez is kb 3.000Ft.
Ezután rétegek, vagy semmi, vagy egy vékony futódzseki vagy vékony szellőző fölső aztán a síkabát.
Túrázáshoz nagyon keveset veszek fel, síhez kicsit többet.
A hétvégi -12fokban nagyon kevésnek bizonyult a vékony zoknim. Ilyet még nem tapasztaltam, eddig mindig kényelmes volt, nem fázott a lábam. Most viszont úgy elfagyott, hogy a nap végén Schladmingból indulva Eisenstadtnál kezdett szúrni a lábujjam, akkor indult meg a keringés...
Sajna, vastagabb zokni nem fér be a cipőbe, most megy az agyalás....
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.