Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Snowboard bakancsok topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
badzoli
445 élménybeszámolót írt
445
21 éve tag
2017.01.11. 15:00
Nekem is Burton gyorsfűzős bakim van, kb 6-7-ik éve, mind2 bakancson kellett már cserélni, de csak az alsó fűzőt. És igencsak nagy időbeni eltolódással. Az első (asszem a hátsó lábon volt) kb 4-5 heti használat után adta meg magát (akkor sem szakadt el, csak szétment a külső borítása), a másik meg ehhez képest vagy 2-3 héttel később. Nem egy nagy összeg, meg cserélni sem akkora para, hogy ne érje meg beszerezni a tartalék fűzőket és vinni magunkkal.
Előzmény: (minerel 192419)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2017.01.10. 23:00
Nekem második nap szakadt el a Burton rendszere. Evy boltot sem találtam a környéken ahol árultak volna. Most már mindig ott a tartalék a kötelező cuccok pakkban 😀
Előzmény: (totyi69 192394)
totyi69
16 élménybeszámolót írt
16
13 éve tag
2017.01.10. 19:16
Szia,
Háát igen ez mondjuk, ha egy hetes síút első napján történne biztosan magamhoz nyúlnék. Amikor vettem a bakimat sokat olvastam külföldi fórumokat is és elég sokan panaszkodtak pl. huzal nyúlásra vagy kilazulásra is.
Én végül egy SLS fűző rendszer mellett döntöttem ami ha véletlenül elszakadna sima fűzővel is pótolható.
Előzmény: (Bélapó 192386)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Bélapó
1432 élménybeszámolót írt
1432
18 éve tag
2017.01.10. 16:52
Megértem, hogy szkeptikus vagy a huzalos bakikkal, 2014őszén vettem egy flow gyorsfűzős bakik s most karácsony után kiszakadt az egyik rögzítő.
Talán 70-75 napot csusztam vele.
Előzmény: (totyi69 192366)
totyi69
16 élménybeszámolót írt
16
13 éve tag
2017.01.10. 11:29
Szia Viktor,

Amiket néztél már mind jó bakancsok szerintem. Kezdőként nagyon fontos lehet hogy kb. most gondolkozz el azon hogy melyik irányzat érdekel és később milyen board-od + kötésed lesz mert a legjobb ha összhangban van a szetted. Egy jó közepes keménységű all-mountain bakival nem nyúlhatsz nagyon mellé. Hasznos még ha külön tudod állítani a lábfejed, sípcsontod esetleg a sarkad tartását is. ( Természetesen sízokniban min. 30 perc próba ajánlott, nézz meg minél többet.)
A Triad-ot próbáltam én is nagyon jó minőségű ill. könnyű baki, amiért nem vettem meg az hogy szerintem inkább a keskeny lábfejű emberekre tervezték ill. 15 perc után keskenynek éreztem, valamint a véleményem szerint keményebb baki mint ami rá van írva. A Vans Aura - lehet hogy szkeptikus vagyok- ( viszonylag sokan azok) személy szerint kerülöm a gyorsfűzős huzalos bakikat, az ördög nem alszik...
A Vans Implant minden szempontból kiváló választás lehet.

Ajánlott márka lehet szerintem Northwave , Nitro. Ja és a blue-tomato.com on tudsz még keresgetni.
Viktor Farkas
3 élménybeszámolót írt
3
7 éve tag
2017.01.09. 23:43
Sziasztok!

Meg szeretném vásárolni életem első snowboard cipőjét, deszkám még nincs, de a bérlős cipők eddig mindig átáztak ig, gondoltam itt az ideje beruházni. Elég kezdő vagyok még, de ugy vagyok vele ha már veszek cipőt nem olyat szeretnék, amit "kinövök" vagy nagyon hamar szétmegy. Eddig 3 cipővel szemezek : Vans aura, Vans implant, ride triad. A véleményedmteket szeretném kérni, pro cons, melyiket ajánlanátok inkább?
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.