Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Szlovák autópálya és autóút tapasztalatok topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Observer
485 élménybeszámolót írt
485
19 éve tag
2017.01.12. 12:01
Ahogy TZoli is ajánlotta, én is a Budapest - M2 - Vác - Rétság - Ipolyság (Sahy) - Korpona (Krupina) - Zvolen (Zólyom) - innen Besztercebányáig autópálya - Donovaly útvonalat ajánlanám. A Maps néha Balassagyarmat felé irányít, az az útvonal teljesen felejtős, rossz minőségű, nagyon kanyargós.

Ha tovább mész Chopokra, akkor Donovaly - Rózsahegy - onnantól autópálya Liptószentmiklós felé - Jasná útvonalat tudom ajánlani.

Ezek az utak mindvégig jó minőségűek, a magyar és a szlovák oldalon is.
Előzmény: (bagg 192393)
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
2017.01.12. 10:44
Az attól is függ, Bp-ről honnan indulnál. Nekem Budafokról keresztül kell vergődnöm a városon, ezt adja az itteni útvonal javaslat is. Az 1 óra szokott lenni. Más útvonaltervezők kerülő utakat ajánlanak. Vagy jobbra vagy balra. Mentem már mindegyik irányban (azért túl nagyot nem kerülök!), igazából nincs köztük különbség. Mikor hogy tartja kedvem. Pl egyszer azért jöttünk Esztergomnak hazafelé, mert a Nejem meg szerette volna nézni a Párkányi hidat és a Bazilikát. Amire egyébként a túloldalról sokkal szebb a rálátás.
Zólyomnál aztán összeérnek. Innen Besztercebányáig javaslom a fizetős utat, de ha van negyedórád pluszban, akkor mehetsz Szliács felé is. Ezt már a Donovaly topicban leírták sokan.
Besztercebányától pedig az a kérdés, hová szeretnél menni? Mert bármerre, Dono és Chopok-észak (Jasna) vagy Chopok-Dél, egyenes út van, csak a megfelelő irányt célozd meg.
Előzmény: (bagg 192393)
BudafokDono.jpg
bagg
11 élménybeszámolót írt
11
10 éve tag
2017.01.10. 18:50
Kedves Tapasztaltak,
Erdeklodnek, hogy Donovaly-ba es Chopok-ra Budapestrol melyik utvonalat javasoljatok?
Autopalya lehet, nem gond a matrica.
Koszonom szepen elore is a segitsegeteket. :)
Robi
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.