Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
cotugno
32 élménybeszámolót írt
32
16 éve tag
2017.01.19. 16:27
Ugyan én csak egyszer voltam ebben a szezonban dec 30-án, akkor sem voltak kevesen, DE: bár elkeserítően hosszú sorba kellett beállni a buszokra várva, ennek ellenére szerintem váratlanul gyorsan feljutottunk, jöttek-mentek a kisbuszok, ezt szerintem jól csinálják. Fenn pedig 5 perc alatt jegyet tudtunk venni. Szerintem máskor érdemes kicsit türelmesebbnek lenni, nem hirtelen felindulásból dönteni.50 ember az nem sok, 4-5 busz után feljutottatok volna. De nem baj, ez is az evolúció része...
Előzmény: (Bence82 192947)
Bence82
1 élménybeszámolót írt
1
7 éve tag
2017.01.19. 13:04
Hát fel vagyok háborodva! Ma 11 körül érkeztünk a külső parkolóba, ahol már sokan voltak, mivel az egyik pálya melletti parkolót már lezárták, mert HOLNAP mennek a kedves Audis tulajdonosok síelni! A buszra kb 50 ember várt és percenként érkezett egy újabb autó. Hát csesszék meg a sípályájukat, eljöttünk inkább haza! Az ember azért menne hétköznap, hogy ne a tömegnyomorba kelljen síelni! A honlapon meg semmi nyoma annak, hogy te barom ma ne gyere síelni, mert Kenyából kell a sípályához eljutni valahogy! Felháborító!
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.