Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Bad Kleinkirchheim topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
2017.01.20. 10:05
Mostanában nem voltam, de mivel nem válaszolt senki, megpróbálom, hátha segít.
Szerintem, az, hogy ezt a síterepet ki, mikor, mennyire élvezi, nem a sítudástól, hanem a körülményektől függ. Hóban gazdag terület, változatos vonalvezetésű pályákkal amiket rendesen karbantartanak. Magas a napsütéses napok száma, és ha jó napja van Bad Kleinkirchheimnek, akkor a kezdő is nagyon tudja élvezni. Ha viszont jön a szél, ami sűrűn előfordul, megkeseríti a haladó életét is. Szerencsére a katlan olyan, hogy erős szél esetén általában csak az egyik oldalon állítják le a lifteket. Akkor átmegy mindenki a maradék oldalra és ekkor kisebb tumultus szokott lenni.
Amikor ott jártam, volt a helynek pár attrakciója, ami még vonzóbbá teszi a vendégek számára a síelést. pl. sebességmérés. Meg pár csúcson piros bőrfotelek, berendezett félszobák voltak, ahol különleges szelfiket lehetett lőni. Nem tudom, ezek megvannak-e még.
Előzmény: (Hauser 192908)
ThermenSofa.jpg
Hauser
3 élménybeszámolót írt
3
7 éve tag
2017.01.18. 18:36
Tudna valaki irni nehany szot arrol hogy hakado/kezdo tudja elvezni ezt a siterepet? Bad kleinkirchheim..⛷
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.