Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Az élvezeti síelő topikból

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2017.01.23. 07:57
Ferikém a múltamat soha nem tagadom meg. Vannak abban szép dolgok is. Ha megtagadtam volna, akkor letöröltem volna a talpas honlapon szereplő írásaimat. Ezt nem tettem meg, talán még ők sem.(nem nézegetem a lapot, nincs hozzáférésem)
Sok talponsíelővel, mint emberrel nagyon jó a kapcsolatom, de a szervezet szerintem nem jó irányba ment. Mindenkinek lehet más véleménye, én a véleményemért kiálltam, meg is kaptam a magamét, de nem nyújtottam oda a másik orcámat is.
Kicsit nagy a tagságváltozás a szervezetnél, ahogy a face képeken látom, már csupa új arc van, nem ismerek senkit. Gondolom nekik sem hiányzom. A "régi rendes emberek" jó helyen vannak nálam, te is a szívem csücske vagy, ha jelent ez neked valamit.
De a "talpas" múltról legyen elég ennyi. Szerintem félreértettél.

Csabor
Előzmény: (WéberF 193114)
WéberF
2039 élménybeszámolót írt
2039
17 éve tag
2017.01.22. 22:42
Ahhoz képest, hogy alapító voltál, nem biztos, hogy meg kellene tagadnod - bár Te tudod. WFeri
Előzmény: (csabor 193112)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2017.01.22. 21:55
A Talponsíelők honlapján volt (van) egy rovat az írásaimból. Nem csak síelésről. Azt hívtam Csaborságoknak, de már nincs közöm a Talponsíelőkhöz, így Csaborságok sincsenek.
Előzmény: (Daddy 193110)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Daddy
343 élménybeszámolót írt
343
19 éve tag
2017.01.22. 21:48
Én olvasód vagyok! Nem tudom hogy mi az oka annak hogy úgy döntöttél, hogy egyszeri dologgá vált a "Csaborságok", mert szerintem ez a cím nem rossz gondolataid közzétételére. Aki olvasni szokta Csabor írásait, azt érdekelni fogja a "ságok" is.
Előzmény: (csabor 193105)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2017.01.22. 21:03
Mindenki feltörhet, csak néhány betűt le kell ütnie. Sok dolgot nem igazán kedvelek, de azért szeretek ide írni. Ezt a formát választottam. Nem biztos, hogy jól, majd kiderül.
A Csaborságok egyszeri dolog volt, elmúlt, több nem lesz. (más nevet találok ki)

Csabor
Előzmény: (maci-laci 193101)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2017.01.22. 20:40
Feltörtél mint a huszár hátsója :D Már saját topikod is van :D A Csaborságok toldalék jól mutatna a címben.
Előzmény: (csabor 193092)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2017.01.22. 17:33
Annyiszor írtam már le egy beírás, beszámoló vagy „beszólás” után, Csabor az élvezeti síelő, hogy már csökkenteni akarom a számukat. Nem kívánok részt venni a fórum „pezsgésében”, megöregedtem, s mindig a saját utamat jártam, most is azt akarom tenni. Ezt a topicot azért nyitottam, hogy elmondjam véleményemet, hangulataimat a síelésről. Ha kedved van olvasd el, ha akarod szólj hozzá, megtisztelsz vele. Más topicokban csak különleges esetekben fogunk találkozni, de a hómezőkön remélem még sokáig ott leszek!
Csabor
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.