Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Lungau régió: Fanningberg, Grosseck-Speiereck topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Mariann
19 élménybeszámolót írt
19
21 éve tag
2017.01.31. 14:15
Amint írtam, a mai napról van szó azon belül a pályákról. 25 éve síelek, nem tudom mit osztod itt az észt, mintha hülye lennék és nem Pályákról beszélnék! Olvasd újra mit írtam!!! Nem értem mit vitázol itt a tényekkel. Jóindularból írtam, hogy aki eszerint dönt, nézzen jól utána, mert a hójelentés téves adatot tartalmaz. De ha nem akarod, akkor ne hidd, gyere és síelj itt.

(...tényleg nem érteni, hogy egyesek mit gondolnak, vajon mi a franckarikáért ragadok tollat ilyesmit firkálni...)
Előzmény: (bouquetk 193531)
bouquetk
386 élménybeszámolót írt
386
12 éve tag
2017.01.31. 13:00
Kedves Mariann! Szerintem a megadott adatok a pályákra vonatkoznak, és ott reálisak. Pályán 10 centi hóban itt nem lehetne sízni. A múlt héten jártunk itt, minden teljesen rendben volt, és amilyen hideg volt biztos nem olvadt el. Pályán kívül tényleg kevés a hó, egyszer próbálkoztunk csak kimenni a Speiereck tetején jobbra. A teteje köves lecsatolós, az alja szintén, de a közepe a katlan nagyon jó volt.

Nem gondolnám, hogy a sihu lódít, vélhetően átveszi a az üzemeltető adatait. Mindenhova csak nem küldhet ki egy független embert centivel.
Előzmény: (Mariann 193527)
Mariann
19 élménybeszámolót írt
19
21 éve tag
2017.01.31. 12:23
Üdv, mielőtt többen is elhinnék a hójelentést, íme a tények a mai napon Grosseck Speiereck terepről: hegyen 15-20 cm, völgyben 5-10 cm.

Nem értem miért kell 90/50 cm-t lódítani egy független weboldalon!

A pályák több helyen már barnák, foltosak. Semmi gond nincs még, de ez már nem visel el egy kisebb felmelegedést sem hóágyú nélkül. Szó sincs 90 cm-ről, még a felvonók alatt sem!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.