Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Lungau régió: Fanningberg, Grosseck-Speiereck topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Mariann
19 élménybeszámolót írt
19
21 éve tag
2017.01.31. 19:09
Köszönöm a mellémállást, igazából azt hittük, itt jobban lesz hó mint a Dolomitokban, ahova egyébként járni szoktunk. Tudunk síelni, de akkor is az erdei pályák kanyarjaiban alig van hó.
Előzmény: (lordus 193543)
bouquetk
386 élménybeszámolót írt
386
12 éve tag
2017.01.31. 15:05
Akkor nem tudom, hogy mi hol jártunk. Csütörtök-szombat között voltunk itt meg Katschber-Ainecken. Aineck teteje volt néhol jeges mert viszonylag erős szél volt és -12, de egyébként hibátlan volt minden pálya.
Előzmény: (lordus 193543)
lordus
55 élménybeszámolót írt
55
17 éve tag
2017.01.31. 14:55
Egyetértek Mariannal, én is múlt héten voltam, és bizony a valóság köszönő viszonyban sincs a kiírt hóadatokkal.
A pályák ugyan síelhetők, de több helyen barna foltok vannak, itt-ott kilátszik a föld is, sok helyen pedig a fű, pontosabban növényzet. Kb. a felével kell számolni, mint a "hivatalos adat"

Sajnos erősen túlzóak voltak a hójelentés adatai, mind Grossecken, mind Fanningbergben és sztem Obertauernben is, bár ott volt hó azért rendesen.

A pályák kezelése sem volt túlzásba víve, érdekes módon reggel 9:30-kor már jegesedett bizonyos részeken és látszott, hogy ezt még tegnap csúszták így le, hiszen alig lézengtek még a pályán...

De egyébként menjetek, nagyon jó kis terep ez a maga 4 pályarendszerével, egy hétre szuper választás! Kár, hogy vége az akciós heteknek...
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.