Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síelésünk kivesézése topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
vanczi
1039 élménybeszámolót írt
1039
14 éve tag
2017.02.03. 23:53
Visszatérve Ozsi a síelésre, amit bemutatsz. Olyan óvatos, kimért ez nekem, komótos élváltások. Tényleg ezért érdekelne, hogy milyen ez egy meredek pályán picit nagyobb tempóval akár, jobban odatéve.
Előzmény: (ozsi 191329)
vanczi
1039 élménybeszámolót írt
1039
14 éve tag
2017.02.02. 23:19
Az én meglátásom, hogy ez nektek így túl könnyű. csináljatok videót arról, ahogy egy komolyabb fekete pályán csúsztok. vagy bármi, ahol oda kell tennetek magatokat. amúgy szerintem tök jó. talán annyi, hogy az én szemem jobban szereti látványra azt, ha van egy icipicit nagyobb csípőszög, illetve lehetne benne picit több hinta előre hátra. Bár egy ilyen lapos pályán, ilyen puha hóban, ezt nehéz megmondani a monitor mögül, hogy ott mi működik, mi nem. Másik, tegyetek fel videót rövid lentületekről is, ha lehet kérni :) biztos akad valami.

Ha butaságokat írtam, akkor elnézést, ez csak az én véleményem.
Előzmény: (ozsi 191329)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2017.02.02. 21:17
Én csak az érdekes részéhez tudnék hozzászólni. Érdekes, hogy nincs senki a pályán! Így ez nem ér! :-D
Előzmény: (ozsi 191329)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
ozsi
2143 élménybeszámolót írt
2143
14 éve tag
2016.12.22. 10:07
Egy kis ráhangolódásként feldobnék pár videót. Csak bátran, szerintem van bőven, ami érdekes, vitatkozásra érdemes és olyan is, ami javítani való hiba... :)

Kattints a képre a videó megtekintéséhez:
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.