Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Semmering - Stuhleck topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
tibor76
122 élménybeszámolót írt
122
18 éve tag
2017.02.10. 07:05
Nem tudom, hogy van-e még egy olyan síterep, aminek a megítélése ennyire vegyes lenne. Jókor voltál jó helyen. :)
Mondjuk én is így vagyok. Valahogy Serfauss-ban jobban viselem a tömeget. :)
Bálint Németh
4 élménybeszámolót írt
4
7 éve tag
2017.02.06. 10:36
2017.01.24-én Kedden volt szerencsém első ízben kipróbálni ezt a síterepet. Győrből ketten Pali barátommal kora reggel rajtoltunk, hogy elsőként kezdhessük meg a pályák tesztelését. 9:00-kor már fent is voltunk a csúcson. Gyönyörű napsütés, nulla ember és sorbanállás fogadott minket a hétköznapra tekintettel. A felvonórendszer modern és kellően gyors. Mi szinte egész délelőtt a hátsó 10-es kéken és a 11-es piroson csúsztunk. A 11-es nagy kedvenc lett. Kiváló lejtés, jó minőségű hó, és a végén a felvonó aljához egy fantasztikusan lendületes kicsúszás. Igaz délelőtt ez a pálya még árnyékban van, de talán ennek is köszönhető, hogy lassan túrják csak szét. Megunhatatlan volt. A többi pálya (3, 3a) is kellemes, szerethető. Az alsó tányéros, csákányos felvonókat hanyagoltuk. A csúcson lévő hüttében átlagos árak, gyors kiszolgálás és gyönyörű panoráma fogadott minket. Minden negatív kritika ellenére kellemeset csalódtam a helyben és a jövőben még biztos visszatérek ide egy-egy napra, mert arra bőven elegendő.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.