Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Kühtai Tirolban topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Krechl
343 élménybeszámolót írt
343
18 éve tag
2017.02.12. 15:54
Egyetértek. Az egynapos ajánlás igencsak felszínes összegzése a terepnek. Az kétségtelen, hogy elsődlegesen freeride paradicsom, de a pályákat sem kell lebecsülni. Habár nincsenek sokkilóméteres pályái, de kellőn változatosak.
grandpalacko
3 élménybeszámolót írt
3
11 éve tag
2017.02.12. 07:31
Néhány észrevétel: az egy-két étterem nem tudom honnan jött, pizzériától kezdve fine diningon át hüttékig van minden, mint a búcsúban. Kabinos lift egy darab van, ülős liftekből több, és csákányos is van jó pár. A pályák változatosak, mindenki megtalálhatja a számára megfelelő nehézségűt, a keskeny részek inkább a végefelé vannak.

Pár fontos és hasznos infó kimaradt az értékelésből: kiváló nagy félcső, gyerek- és haladó snowpark, boardercross pálya, tavasziasabb időben banked szlalom pálya, heti 2x esti sízés, szánkópálya, megfelelő hómennyiség mellett kiváló freeride lehetőségek. Ezek alapján szerintem több napot is megér.
Viktória22
14 élménybeszámolót írt
14
14 éve tag
2017.02.04. 17:54
Ötz városból szerpentinen jól megközelíthető hely. Hóbiztos mert Kuhtai 2020 m magasan fekszik. Az infrastruktúrája nem igazán kielégítő , egy-két étterem van csak, de elegáns 4* szállodákkal.Ülő és kabinos liftek vannak , a pályák meredekek , némelyik keskeny ami ködös időben igencsak veszélyes (tapasztaltam.) 37 Euro egy felnőtt napi jegy.
Egy napot megér Kühtai.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.