Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Murau - Kreischberg topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Deni11111
18 élménybeszámolót írt
18
7 éve tag
2017.02.13. 21:06
Múltkor láttam : Gyerek a szájában cumi, lécen csúszik lefelé libalegelőn (Kreischberg),amikor megáll,apja oldja a lécet és kézen fogva mennek tovább, mert a gyerek még alig tud egyedül menni .
Előzmény: (Meedea 193973)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2017.02.11. 18:37
Van szánkópálya, de én ilyen kicsivel nem igazán ajánlom. (őszintén szólva nem vagyok szakértő, nagy, embernyi fiaim vannak)
Emlékeim szerint a kabinos felső állomásánál lévő hüttében az alsó szinten van gyermeksarok, s kint játszótér valamint tubingpálya.

Viszont Mininek is igaza van, a szundi garantált.

Csabor az élvezeti síelő
Előzmény: (Meedea 193973)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2017.02.11. 16:58
Ugyan nekem nagyobb a gyermekem de én bátran ajánlom, hogy menjetek a hegyre a kicsivel. Nagyon sokan viszik fel az apróságokat babakocsival. Játszani ugyan nem láttam őket mert ahogy láttam kb egész nap alszanak a jó levegőn. :-)
Előzmény: (Meedea 193973)
Meedea
60 élménybeszámolót írt
60
12 éve tag
2017.02.10. 12:33
Sziasztok!
Hónap végén néhány napot fogunk itt tölteni egy 1 év 4 hónapos prücsökkel. A kérdésem az lenne,hogy van-e lehetőség szánkóztatni a gyereket? Illetve a Relx Resort Kreischberg hotelben lesz a szállásunk..felmehetek majd a kicsivel együtt a hegyre, van ott valami aktivitási lehetőség ilyen kicsiknek? Gondolok pl valamiféle "játszótérre" vagy a hüttében van-e mit csinálni,van-e elegendő hely egy kis benti játékra? Szeretnék én is csúszni néhányat.
Akik ilyen kicsi babával voltak itt, bent a városban mit lehet csinálni? Játszóház, élményfürdő..mit ajálanátok?
Köszönöm :)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.