Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Sátoraljaújhely topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
TKata
214 élménybeszámolót írt
214
15 éve tag
2017.02.28. 21:25
Hivatalosan:
http://www.zemplentv.hu/700-meter-hosszu-uveghid-epulhet-satoraljaujhelyen/
"700 méter hosszú és a legmagasabb pontja 80 méter magasan lesz. Ezek a legfontosabb paraméterei a Sátoraljaújhelyen megépülő függőhídnak. Ma hivatalosan is bejelentették,hogy Sátoraljaújhely megkapja a támogatást újabb turisztikai attrakciójának megépítéséhez. A Tokaj kiemelt turisztikai térség hazai finanszírozású fejlesztései között szerepelő két és fél milliárd forintos támogatás a híd és a vár turisztikai attrakcióját tartalmazza. Ez a forrás része az elmúlt héten bejelentett öt milliárdos fejlesztésnek, amelyet a városban valósítanak meg a következő években"
(Azért copyztam be, mert nagyon nehezen jön be, másoltam egy látványtervet is.)
Előzmény: (csabor 194674)
Satoraljaujhelyhid.jpg
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2017.02.28. 19:41
Ezt lőttem. Ki mit tud róla? Az Index a Magyar Közlönyben vette észre, hogy a kormány a Tokaj, a Felső-Tisza és a Nyírség turisztikai fejlesztési programjának részeként 2,5 milliárd forintos üveghidat építtet. Az már 2015 nyarán felmerült, hogy az önkormányzat függőhidat építene a Szárhegy és a Várhegy közé, arról viszont, hogy mindez üvegből legyen, korábban nem volt szó. A Vastagbőr blog szerint az építmény a világ leghosszabb üveghídja lenne, ugyanis 700 méteres hosszával 270 métert verne az eddig csúcstartó kínai függőhídra.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.