Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Panasz levél / kérdőív, vélemények topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Vid
490 élménybeszámolót írt
490
19 éve tag
2017.03.08. 18:45
Most én is ezt tapasztalom. A sieljünk.hu, irodánál pld egy valódi buszos út sincsen. És még van 1-2 ilyen.

Illetve nem ártana a Buszos utakról történ nemzeti konzultációval kapcsolatosan valami hír, vagy riadóhíradó, még addig amíg tart. Ha már a bejelentéséről meg lehetett jelentetni cikket ami által egyáltalán értesültem az egészről.
Előzmény: (molnarf 188946)
admin5
40 élménybeszámolót írt
40
14 éve tag
2016.03.31. 13:10
Kedves Olvasónk!
Átnéztük alaposan a Síutak adatbázis buszos jelölésű útjait: https://sielok.hu/siutak/buszos/
A jelenleg aktív buszos utak mindegyikénél van lehetőség busszal utazni. Az ajánlatok egy részénél, a buszhoz egy minimum létszám szükséges, de ezt a honlapokon feltüntetik a szervezők.

Melyik szervezőnél, illetve ajánlatnál tapasztaltad az írt eltérést? Ha megírod a konkrét utat, szívesen utánajárunk.
Előzmény: (molnarf 188946)
molnarf
31 élménybeszámolót írt
31
11 éve tag
2016.03.31. 07:41
Üdv. mindenkinek!
Van egy lehetőség a vélemények megírására : Újdonságok / 2016.03.27. Töltds ki a kérdőívet, vélemények.
-Azt panaszkodtam , hogy sok a csaló a hírdetők közt : hírdetik a BUSZOS UTAZÁST , jelölik a BUSZ JELZÉST, de nem igaz mert amikor foglalni akarok kiderül , hogy NINCS BUSZ, utazás egyénileg !
Sok idő eltelik a kereséssel, jó lenne, ha tennének valamit ez ellen. Aki egyet ért velem, panaszkodhat, írhat véleményeket.
M.F.
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.