Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Figyelem! Nemzeti konzultáció a buszos utakról topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2017.03.09. 20:47
Nem derogál elmondani a véleményemet, csak nem látom értelmét. (nem az számít, hogy ki szavaz, hanem, hogy ki számolja a szavazatokat.)
Mellesleg a fiaim 37 és 34 évesek, valamennyire már képesek önálló döntésre.

Még inkább mellesleg: ha csak nők napján kedveskedsz a szerelmednek, akkor az semmit sem ér. Nem kampányszerűen kell cselekedni, hanem folyamatos jobbító szándékkal.
Előzmény: (Vid 194881)
Vid
490 élménybeszámolót írt
490
19 éve tag
2017.03.09. 17:20
A mostani szabályok teljesen megfelelőek valóban, de akkor miért akarják azt megváltoztatni?

És miért derogál elmondani a véleményedet 3 percben egy olyan témában ami esetleg a gyerekeid utazását évekig meg fogja határozni?
Előzmény: (csabor 194858)
Krampusz
369 élménybeszámolót írt
369
16 éve tag
2017.03.09. 08:11
Egyébként meg ott van a válasz a 444 cikkében a feltett kérdésekre.
Ez a konzultáció regisztrációval kezdődik..............
Előzmény: (Vid 194845)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2017.03.08. 22:22
detto...
Előzmény: (csabor 194858)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2017.03.08. 21:15
Bocs Vid, de engem ez a konzultáció nem érdekel. A dolgokat nem így kell eldönteni, s most is vannak szabályok.
Szóval nem töltöm ki.
Előzmény: (Vid 194845)
Vid
490 élménybeszámolót írt
490
19 éve tag
2017.03.08. 18:22
Tessék kitölteni:
https://konzultacio.kormany.hu/

Bár lényeges kérdésekben hihetetlenül nehéz bármiféle közmegkérdezést eszközölni, itt érdekes módon nagyon gyorsan érdeklődik a köz véleménye iránt a kormány. Olyannyira, hogy annyiszor engedi kitölteni az ívet, ahányszor csak akarjuk. Gondolom a papíron történő konzultációra persze nem lesz pénz, úgyhogy úgy lesz ez meghamisítva ahogy az illetékesek akarják.
Mindenesetre hajrá, töltsétek, osszátok meg minden síelős és buszozós ismerősötökkel.

Egyébként innen értesültem róla:
https://444.hu/2017/03/07/on-dont-szigoritson-e-a-kormany
mert bizony a híradóba vagy más hivatalos programba nem fér bele a meghirdetés, hiszen akkor eggyel kevesebb lefejezte/kirabolta/jajdecuki hírt lehetne csak leadni.

UI:
Egyszer már mintha felraktam volna, de eltűnt. Ha ki lett volna törölve, akkor nem értem hogy hogy lehet, hogy a hírek rovatba senki nem teszi be említés szintjén sem a dolgot, de itt mégis van valakinek ideje a törlésre.
Ez egy elég közérdekű ügy sok síelőnek, és buszos utazónak, nem tudom miért kell ezt így kezelni.
Vagy ha valami szabályba ütközik hogy két helyen van fent, akkor kéretik ide áttenni, mert talán itt többen nézik. Mivel a másik fórumcsoportban egyetlen hozzászólás érkezett, gondolom nem sokan látták.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.