Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Gagyi! Nem bevált felszerelések topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
HF
9 élménybeszámolót írt
9
8 éve tag
2017.04.23. 21:50
Szia! Készséggel elhiszem hogy máskor, másik icepeak termék jó volt. De itt most konkrétan baj van...
Honnan lehetett volna tudni hogy ez gyengébb? Pont azért vettem meg mert ICEPEAK. Még neve sincs a nadrágnak csak egy cikkszám van benne (most néztem meg). Az eredeti ára 44 ezer volt onnan volt leértékelve. Azért az nem kevés! És nyár közepén jogos a leértékelés.

A hőtartása, légáteresztése tökéletes. Ezt éreztem is a boltban, ezért választottam.
A zsebe kiszakadt. Ez objektív. Semmi különleges erőhatás nem érte.
A koszolódással amit írsz azzal nem értek egyet. Tehát ha elmegyek egy hetes síútra akkor minden nap mosni kéne???
Mert konkrétan minden nap került rá kosz. Ausztria, rendes pálya teljes hótakaróval. Másnál meg soha semmi koszt nem láttam.
A képeket úgy értelmezzétek, hogy összesen 9 nap síelés van benne.

Amúgy turkáltam a neten szerintem ez az. A rokonsportnál konkrétan nem találtam ennél drágább icepeak nadrágot, szóval nem alsó kategóriás az biztos... http://rokonsport.hu/teli-termekeink/siruhazat/sinadrag/icepeak-noxos-neon-zold-535-sinadrag.html
Előzmény: (maci-laci 195484)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2017.04.23. 21:32
A sígatyám fehér része pont ilyen koszos bár én tojok rá :-)
Előzmény: (HF 195481)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2017.04.23. 20:22
"-icepeak szívás"
Evvel nem értek egyet. Nekem két kabátom van a cégtől és mind a kettő remekül teljesít már néhány éve.
Ők is gyártanak egyszerűbb és komolyabb ruhákat is. Gyanítom Te neked sikerült valami gyengébbe beleszaladni. Abban, hogy egy ilyen világos gatyó könnyen piszkolódik nincs semmi különös. A többieké azért tiszta, mert állandóan mossák :D
Szerk: A profilképem 2011-ben készült ott már megvolt a vastagabb kabátom, és azóta sem ázik be, sehol nem kopott vagy szakadt ki, pedig az utóbbi három évben szezononként 30 nap körül síelek.
Előzmény: (HF 195481)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
HF
9 élménybeszámolót írt
9
8 éve tag
2017.04.23. 18:23
Tavaly nyáron az intersportban vettem egy Icepeak sínadrágot nyári akcióban. Nagyon rosszul teljesített. Első használatkor már elkezdett ragadni rajta a kosz pedig nem henteregtem vele, egyszerűen a síkapukról, felvonókról, ami azóta is minden használatkor folytatódik. A fenekére és a combjára is. Azóta egyfolytában mások nadrágját nézem, senki másnak nem koszos a nadrágja csak nekem, tök cikis.
Emellett kb. a 8. napi használatkor kiszakadt az egyik zsebe.
Felhívtam őket, fél évig volt jótállás, most már csak szavatosság van, azaz nekem be kéne fizetnem 6-8ezer forintot, aztán majd a "szakértő" eldönti hogy kinek van igaza. Ebbe nem megyek bele, jó eséllyel még a szakértői díjat is bukom.
Tapasztalatok:
-icepeak szívás
-nyári síruhavásárlás: szívás, hiszen fél év alatt max 1-2x tudod használni. Kivéve ha Peruba tartasz éppen... :)

Kérdés: alapos impregnálás után vajon jobb lesz-e a helyzet?
Milyen impregnálószert ajánlotok? Azt már elolvastam, hogy mosószerből TOKO. (https://sielok.hu/forum/viewtopic.php?t=4624#newMessId)
20170423-173346.jpg
20170423-173335.jpg
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.