Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Chopok dél és észak topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Observer
485 élménybeszámolót írt
485
19 éve tag
2017.08.31. 11:51
Sajnos csak egyben lehet venni jegyet, ezért ha esetleg van közöttetek kezdő, akkor én azt tanácsolnám, hogy a környékbeli kisebb pályán (délen Myto, Tále, északon Opalisko, Ziarce) csússzanak egyet olcsóbban, mert nem fogják tudni kihasználni a nagy pályarendszer előnyeit.

Ha már jól megy a sízés, de a meredek pályák még gondot jelentenek, akkor én inkább azt tanácsolnám, hogy Chopok-északra menjetek, mert ott találtok enyhébb lejtésű pályákat bőven. Ha ez nem gond, érdemes esetleg inkább a déli oldalt célba venni, mert egy 30-40 perccel közelebb van Pesthez.

Mindkét oldalon érvényes az (főleg főszezonban és azon belül hétvégén méginkább), hogy korán kell kimenni a pályákhoz, ha parkolót szeretnél találni. Ha ez nem megy, akkor vagy pályaszállást foglaljatok (ezek jellemzően drágák), vagy ha a völgybe mentek, akkor érdemes olyan helyen foglalni, ahol síbuszok rendszeresen megállnak és akkor nem kell a parkolással bajlódni.
Előzmény: (takizsu 195783)
takizsu
3 élménybeszámolót írt
3
6 éve tag
2017.08.31. 11:31
Sziasztok!
Olvasgatom a beszámolókat és a fórumot is.
De valakitől szeretnék egy általános leírást a helyről, segítséget.
Északra és délre külön is lehet jegyet venni? Érdemes ezek szerint korán menni, hogy legyen parkolóhely?
Ilyesmikre gondolok. Nagyon köszönöm, ha segítetek, nagy álmom válna valóra ha idén kijutnánk egy hétvégére. (Érdemes karácsony előtt kimenni?)
Ne nevessetek ki, de sítáborban síeltem utoljára, azóta vágyom rá, hogy újra eljussak, és most talán teljesülni fog.
Nagyon-nagyon tetszik ez a hely és a közelben egy szimpatikus szállást is kinéztem már. :)
Nagyon köszönöm ha írtok!!!
Üdvözlettel:
Zsu
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.