Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Utazási irodák vagyoni biztosítéka topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Daddy
343 élménybeszámolót írt
343
19 éve tag
2017.10.11. 15:16
Kedves Zoli!
Az én véleményem szerint a sihu fórumai nem a fogyasztói érdekvédelem panaszai intézésére illetve jogorvoslat, érdeksérelem, vagy méltánytalanság kezelésére "vannak kitalálva", még akkor sem, ha azok valamilyen módon a síeléshez, snowboardozáshoz kapcsolhatók. Mi síelők figyelünk egymás tapasztalataira, véleményére, és ha tudjuk hasznosítjuk is azokat. Beszélgetést indító írásod számomra semmi hasznosítható információt nem tartalmazott, inkább a nevezett utazásszervező ellen írott pamfletnek tűnt. Gondolom, hogy sérelmed alapja nem egy múlt heti síút volt, így érthetetlen hogy miért vártál hónapokat arra, hogy egy új idény foglalási időszakában tedd közzé írásodat. Vártál, hogy nagyobbat szóljon?
Stílustalan a velünk egyet nem értő beszélgetőtársunkat azzal revolverezni, hogy nem szereti ha más is ír a fórumra. Eszembe sem jut a fórumon való hozzászólás lehetőségét magamnak megtartani, Te pedig fogadd el hogy lehet a tiédtől eltérő vélemény, álláspont.
Előzmény: (bkonyi 196077)
bkonyi
7 élménybeszámolót írt
7
6 éve tag
2017.10.11. 14:21
Szia Daddy,

Ha jól tudom az ilyen fórumok pont erre vannak kitalálva. Ha csak magadnak akarod megtartani, mert nem szimpatikus, ha más is ír rajta, akkor csinálj saját weboldalt.

Egyébként megmondanád, hogy hova-kihez forduljak a problémámmal hamár a SkiLines lekoccolt, annyival hogy szerintük ez normális??

Üdv, Zoli
Előzmény: (Daddy 196073)
Daddy
343 élménybeszámolót írt
343
19 éve tag
2017.10.11. 13:15
Én is az Egér 64 álláspontját osztom. Évek óta velük utazom minden probléma nélkül, és azt kapom amit vállaltak illetve amire befizettem. Ez az iroda, amely az oda-visszaúton sem hagyja magára az autóbuszon utazókat. Senkinek nem kötelező utazásszervező által kínált úton részt venni. Aki csak magában bízik, szervezze meg saját utazását. Az, hogy valaki regisztrációját követően erről akar beszélgetni, alapot ad az utazásszervező válaszának szubjektív részére.
Előzmény: (Egér 64 196058)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Egér 64
225 élménybeszámolót írt
225
14 éve tag
2017.10.10. 13:01
Szia, Évek óta velük megyünk egyénileg, semmi probléma nem volt velük idáig.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.