Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Menü ≡
Üzenet írásához regisztrálnod kell, vagy be kell jelentkezned.
laponként: összesen 4, rendezés:
Előzmény és válaszok a Alpine boardhoz kemény bakancs!Hol lehet olyat kapni,ami egy kezdőnek is jó? topikból
Üzenet szövege
Feladó:  minerelFérfi
Dátum: 2017.11.13. 12:43
(Üzenetazonosító: 196541)
minerel Hozzászólások: 3535
Regisztrált: 2006.11.02.
2 síterepet értékelt

Ha mindenképen alpinozni akarsz és kötés nélkül veszel deszkát, írj és összerakunk egy kötést neked :-) Van egy halom maradékom.
Feladó:  TrailriderFérfiKezdő síelőHaladó snowboardos
Dátum: 2017.11.04. 23:45
(Üzenetazonosító: 196420)
Trailrider Hozzászólások: 296
Regisztrált: 2008.11.25.
41 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Hát, esetleg még ez jöhet szóba, freecarve flex, de azért nem annyira, mint a sárga. Tartanék tőle, hogy túl kemény. Cserébe van méret: http://www.carversparadise.com/prod...uct_info.php?products_id=1528
Szerintem érdemes Sümit, azaz Sümegi Pétert keresned innen a fórumról, ha oktatóra van szükséged. Nem ismerem személyesen, de a nevét szerintem mindenki tudja. Na ő biztosan meg tud tanítani alpinozni aránylag kevés kudarcélménnyel.
Feladó:  minerelFérfi
Dátum: 2017.11.04. 08:12
(Üzenetazonosító: 196394)
minerel Hozzászólások: 3535
Regisztrált: 2006.11.02.
2 síterepet értékelt

Igen közben látom, hogy nincs kis méret és az árát is emelték. Egyébként kb 1hét alatt jött meg. Itthon a TandT forgalmaz csupán alpint ha jól tudom, menj be hozzájuk próbálgatni de náluk sincs minden tipus.

Feladó:  ski worshipperNőHaladó síelő
Dátum: 2017.11.04. 00:35
(Üzenetazonosító: 196393)
ski worshipper Hozzászólások: 4
Regisztrált: 2017.10.08.
BEMUTATKOZÁS

Alpinnal próbálkoznék mindenképpen,ezt már eldöntöttem. :) Azért köszönöm a tanácsokat tényleg. :) Igen,síben carvingozni szeretek. :) Veszek mindenféle protektort,azzal fogok megtanulni deszkázni,szóval valószínűleg annyi kék-zöld folt nem lesz majd rajtam talán. :D
A sárga bakancs szállítási ideje még érdekelne,ha megtudhatnám az infót,illetve,hogy hogyan legyek biztos benne,hogy jó lesz a méret. :) Feles a lábam meg lesz benne ugye speciális talpbetét,amit a síbakancsomban is hordok illetve ugye a sízokni is elég vastag,szóval nem egyszerű próba nélkül találomra rendelni. :/ Pláne,hogy 27 cm-es talphosszal van a legkisebb,amit lehet rendelni,ha jól látom.Valószínű nekem ez mindenhogyan nagy lesz,mivel ez férfi.Mondjuk simán felvenném,ha méretben jó lenne. :D Tényleg nem lenne rossz egy nőiben,ráadásul,ha kék vagy fehér lenne. :D

laponként: összesen 4, rendezés:
h i r d e t é s
UTASBIZTOSÍTÁS -10% » SÍELŐK NAPTÁRA »
FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE »
A SIELOK.HU SZÁMOKBAN
A portált jelenleg 105 vendég és 9 regisztrált felhasználó látogatja.