Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Kacsa, avagy nem kacsa topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bélapó
1434 élménybeszámolót írt
1434
18 éve tag
2017.12.02. 07:07
Szerintem kötésbeállitási probléma! A hátsó lábadon a testsúly nem a bord középvonalán van. Egy idő után automatikusan megszűnik a proBléma, az agyad beáll az új helyzetre és úgy fogsz terhelni.
Trailrider
306 élménybeszámolót írt
306
15 éve tag
2017.11.22. 19:54
Balra? Ezt tudod pontosítani? Ha jól értem, csak az egyik élen. Tippem szerint ez a sarokél, ott tologatja el az ember könnyebben a seggét. És ha a tippem igaz, akkor igen, sok a súly a hátsó lábadon. Esetleg technika kérdése is, lehet, hogy nagyon tologatod a lábaddal a lapot, ami kacsában nem adja annyira magát.
Egyébként az, hogy FR lapra álltál át, nem jelenti, hogy kötésszögeket kell változtatnod. Ma már kacsában csúszik a legtöbb ember. Én szintén FR lapon forwardban vagyok, de ez csak személyes preferencia, nyugodtan maradhatsz kacsában. A hajlásprofil, valamint szép magyar szavakkal élve a setback és a taper miatt úgyis hátrébb kerül a dekken a súlypontod, mint egy twin FS lapon.
Egyébként pályán kívül nem lesz gondod ezzel a tologatással, de keménypályán nyilván bosszantó.
kisvargacz
37 élménybeszámolót írt
37
10 éve tag
2017.02.25. 22:49
Kacsában (+/- 15) tanúltam boardozni egy teljesen szimetrikus freestyle lapon.Nemrég vettem egy freeride lapot,beállítottam a kötéseket +15/0 -ra,de csúszás közben folyamatosan kimegy a segge a deszkának balra.
Ez mitől lehet?Rosszúl terhelek?
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.