Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Selmecbánya - Salamandra Ski Centrum topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Observer
485 élménybeszámolót írt
485
19 éve tag
2017.12.11. 12:48
Sajnos messze nem lesz a határig megcsinálva, összvissz Vác-délig: https://nif.hu/projektek/2015/10/m2-gyorsforgalmi-ut-2x2-savos-bovitese-a-budapest-vac-kozotti-szakaszon/

Bár már ennek is örülni kell, de majd mire a határig gyorsforgalmin haladhatunk, az még nagyon-nagyon messze lesz...
Előzmény: (gaboca 197179)
gaboca
3374 élménybeszámolót írt
3374
15 éve tag
2017.12.10. 13:00
Nem felújítják, konkrétan kétsávositják, a nyomvonal tervek már elfogadásra kerültek, úgy tudom, egészen a határig meg lesz építve a kétsávos.
Előzmény: (rsebi 197178)
rsebi
80 élménybeszámolót írt
80
16 éve tag
2017.12.10. 11:05
Tegnap elindult a szezon itt is a hangulat is ennek megfelelő volt. Senki se törte azon magát hogy nyitásra kiérjen és végig csússza a napot. Egy igazi szezonkezdeti bemelegítő nap volt. Nem voltak sokan annak ellenére hogy a jegy ára csak 10 euró volt. A pálya kezdetben jó volt délutánra a felső rész kezdet egy kicsit buckásodni illetve fagyos is lett. A felső részen a szél megélénkült. Ami egy kicsit rossz volt hogy minden szlovákul volt kiírva. Az étterem önkiszolgálós, választék ennek megfelelő, persze itt is minden csak szlovákul. Szerencsére a pénztáros angolul és németül is jól tudott így a választék ismertetése után rögtönözve tudtam is ebédet kérni. (egy kicsit drágábban ebédeltem mint a napi jegy ára). Egy DJ-t is hívtak aki a délelőtti órákban szorgosan keverte a számokat. Műjégpálya is működött.
Budapest délebbik feléről mentem 155 km-re van a pálya, az út ennek ellenére majdnem három óra volt egy negyedórás megállóval. Az is közrejátszik hogy az M2-t felújítják és 20 km-en keresztül egyáltalán nem lehet előzni és 60-as korlátozás van. Rétsági körforgóig elkelne egy jó autóút.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.