Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Chopok dél és észak topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
KKy
117 élménybeszámolót írt
117
8 éve tag
2018.01.03. 20:41
Szia!

Nagyjából jól érted. Regisztrálsz, befizetsz 2 Eurót és van egy Gopass kártyád, amit kipostáznak, vagy ha korábban szeretnéd használni vmelyik sípályánál a kezedbe adnak, ha viszed a kinyomtatott igazolásokat. Azt, hogy utána mit veszel rá, vagy milyen jegyre, bérletre fizetsz be a te dolgod. Én olyan családtagnak is igényeltem kártyát, aki nem síel, mert turista felvonóbérletre is jó lehet. Egyébként a Gopass kártya a beléptetőkapunál ugyanolyan, mint a pénztárnál vett napijegy (ott is van 2 Euro letét). A saját kártyámat kb. 3éve küldték ki, 2017 tavaszán kifizettem 49 Eurót, szeptemberben 150-et (szezonbérlet) és december elején síeléskor a kaput automatikusan nyitotta, sehova sem kellett vele menni. A fiam ki sem vette a kártyát a kabátja zsebéből, csak egy napra amikor kimostuk a kabátját.
Szerintem jó dolog, üdv: KKy
Előzmény: (Roll 197871)
Roll
22 élménybeszámolót írt
22
13 éve tag
2018.01.03. 19:52
Sziasztok!

GOPASS kártyával kapcsolatban lenne néhány kérdésem. Jól értem, hogy regisztrálok berakok egy számomra megfelelő pár napos bérletet a kosárba, ehhez hozzácsapják a 2 eurót és 14 nap alatt megjön a kártya? És akkor ezzel a kártyával mehetek egyből síelni és a felvonó ezzel fog működni?

Köszi!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.