Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Val di Fassa - Carezza topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
Pintér Zoltán
3 élménybeszámolót írt
3
6 éve tag
2018.01.08. 13:36
A Buffaure-ról át lehet csúszni (fekete) Alba-ba. De ha sok, akkor van felvonó is. Innen közvetelen átszállással már fent is vagy a Canazei pályákon. 130-131-es felvonók. A térképek már jelölik.
antikvárius
106 élménybeszámolót írt
106
18 éve tag
2017.12.11. 18:00
A Buffaure-ról nem tudtok átcsúszni Canazeibe!
Ha Superski bérletet vesztek, jobb ötletnek tartanám Kronplatzot (persze ehhez még korábban kell elindulni).
Jó utat és jó szórakozást. Nekem még pont egy hónapot kell várakozni.
Pintér Zoltán
3 élménybeszámolót írt
3
6 éve tag
2017.12.11. 17:12
Köszi szépen a választ!
Megvesszük a superski bérletet. Pont ma töltöttem le egy 3D-s térképet, végre jobban átlátom a terepet. A lehető legkevesebbet autóznánk. Ha jól látom, a Buffaura által bármi elérhető. Az lesz a fő közlekedési útvonalunk.
Én is lienzi úttal szimpatizálok. ha sikerül időben elindulni, akkor a határ előtt még csúszunk egy bemelegítőt Sillian-ban.
antikvárius
106 élménybeszámolót írt
106
18 éve tag
2017.12.11. 12:09
Válaszom szubjektív lesz, mint mindenkié lenne:
- a Perából induló lifttel elérhető pályák felejtősek komolyabb igényű síelőknek.
- ha csak régióbérletetek van, akkor egy nap Carezza, egy nap Buffaure (Pozza di Fassa), itt esetleg esti sízés az Aloch-on, egy nap Canazei
- ha Dolomiti Superski bérletet vesztek, Canazeiben be lehet lépni a Sella Rondára, de egy nap alatt elérhető Arabbán át a Marmolada gleccser is. Én ezt a lehetőséget választanám.
- rendszeresen Lienz felől közelítjük meg a térséget. Szlovénián keresztül ugyan sokkal rövidebb az út, de csak km-ben mérve, órában nagyjából ugyanannyi (sokat kell tekeregni a hegyek közt).
Pintér Zoltán
3 élménybeszámolót írt
3
6 éve tag
2017.12.09. 22:49
Sziasztok!
Január első hetében megyünk. Pera lesz a bázis.
Sajnos csak 3 teljes napunk lesz síelésre.
Várom tanácsaitokat, hogy mit sűrítsünk bele a programba.
4 férfi, erős haladó.

Merről érdemes megközelítenni a völgyet? Lienz felől vagy szlovénián keresztül a lehető legtöbb autópályával.

Előre is köszi!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.