Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Gerlitzen Alpe - Karintia topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
syorg58
128 élménybeszámolót írt
128
16 éve tag
2018.02.04. 22:00
Tavaly még biztos, hogy így volt én is elcsodálkoztam rajta. Mi március közepén voltunk, szép napos időben, délután egy kínszenvedés volt lejönni az összetúrt hókásában.
Előzmény: (herneszk 198950)
Viri
715 élménybeszámolót írt
715
20 éve tag
2018.02.04. 18:43
Ezt honnan veszed? Veled már megtörtént?
A megváltott síbérletben benne van a minden irányú használat. A kabinosnál sem kell külön fizetni amikor lejössz a hegyről. Vagy igen? Én viszonylag régen jártam Gerlitzenen, és azóta változhatott, de nem tartom valószínűnek, főleg nem etikusnak!
Előzmény: (herneszk 198950)
herneszk
3 élménybeszámolót írt
3
11 éve tag
2018.02.03. 19:14
Idén is kell 5 Eurót fizetni ha a csúcsról sílíftel jön le az emberfia?Nem valami fer az eljárás mert ragyogó kék tanuló pálya van fent a kezdőknek,de du lejönni nekik a feltúrt és nagyon rossz állapotú pályán baleset veszélyes.Nem is értem ezt ,hogy gondolták a pálya üzemeltetői! Sehol ilyennel nem találkoztam még!Nem mindegy annak a liftnek ,hogy üresen vagy emberrel jön le! Tulajdon képen jól lehúzzák a vendéget!Ráadásul 46 eurós jegybe beleférhetne!Amúgy nagyon kellemes síelést biztosító hely!
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.