Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Gopass Card topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
KKy
117 élménybeszámolót írt
117
8 éve tag
2018.02.08. 13:44
Sziasztok! A vásárláskor beállítod hogy kinek veszed és ha kiskorú rögtön a gyerekjegy árat adja fel. Üdv: KKy
Előzmény: (RM 199145)
RM
873 élménybeszámolót írt
873
19 éve tag
2018.02.08. 09:56
Szia! Épp most vettem fel magam alá a családot "albetéteseknek". Aztán igényeltem neki új GoPass kártyát.

Ami biztos:

1. Érdemes az összes családtagot egyszerre felvenni magad alá, mert a kártya először díjmentes. A szállítás 2EU. De több kártyát is kiszállítanak 2EU-ért. (Én 4-et rendeltem. 2EU-t fizettem. Most várom őket.)

2. Abban bízom, hogy mivel a születési dátumot meg kellett adni a családtagoknál, így a rendszer majd automatikusan gyerekjegyet ad a gyerekeknek ... De ezt még nem próbáltam.
Van valakinek tapasztalata?
Előzmény: (jkosi 198520)
jkosi
6 élménybeszámolót írt
6
6 éve tag
2018.01.21. 00:10
Sziasztok!
A GOPASS kártyát nem egészen értem. 4 konkrét kérdésem van:
-Hány "albetétes" lehet egy GOPASS-hoz?
-Eltérő státuszú (junior, normál...) "albetétes" kedvezménye hogyan vehető igénybe?
-Ha másik gopass tulajdonos egyenlegét használom fel síbérlet vásárlásra (azaz én ez esetben albetétes vagyok), akkor hogyan jutok olyan bérlethez ebből, amivel a felvonó kapun át tudok jutni önállóan (azaz a fő gopass tulajdonos nélkül)?
-Ha többen megyünk síelni (7-en), akkor hogy érdemes feltölteni a gopass-t? Nemigen akarunk mást fizetni vele a síbérleteken kívül, de a gopasst mintha csak adott kerek összegekkel lehetne feltölteni.
Milyen tippetek, tapasztalatotok van?
Köszi, üdv!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.