Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síkötés topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
300 élménybeszámolót írt
300
17 éve tag
2018.02.09. 04:38
Össze ne vesszetek ezen! a síkötést manuálisan csak körülbelül lehet beállítani! Ha elhozod hozzánk akkor 14 eu ért géppel pontosan betudom állítani. ezt szezononként ellenőrizni kell! az előfeszités a te esetetben mint ahogy Joska leírta a furcsa csavar helyzete mutatja, aminek a bevágott mezőbe kell kerülnie.
Kiralyretes
41 élménybeszámolót írt
41
6 éve tag
2018.02.08. 08:11
'Azért nincs, hogy a magadfajták, ne állítgassák és törjék ki a lábukat és utána perelgessenek!'

Ne haragudj de ez a magyarazatod azert eleg gaz. Hiszen pontosan azert kellene egy manual, h a 'magamfajtak' is be tudjak allitani a nyamvadt kotesuket es ne torjek el a labukat... Tudod nekem allitotta mar be ugy siszervizes (es tobb is) a leceimet, h a sipalyanal uzemelo fogta a fejet, h miert vannak ilyen kretenek a 'szakmaban' (ugyanis kenytelen voltam megnezetni a kotest miutan nem oldott esesnel). Akkor most perejem a balfasz szervizest ha kitorom a labam? Nem. Inkabb bizok magamban es beallitom magamnak, ezert kellett volna egy manualt kapnom a termekhez. Es az meg mar nyilvan a jogaszok dolga, h az ugy legyen megfogalmazva, h ne tudjon mindenki pereskedni. Amugy egy termeket manual nelkul forgalomba hozni es arulni lehet egyaltalan? Sztem nem.
Előzmény: (jóska63 199138)
jóska63
526 élménybeszámolót írt
526
15 éve tag
2018.02.08. 07:21
a nagy csavar alatt van az a fém furcsa csavar annak kell a tartományon belül lenni becsatolt állapotban.

az első magasság állító a spoirlereket lehet leszorítani rá a sícipő első peremére

Azért nincs, hogy a magadfajták, ne állítgassák és törjék ki a lábukat és utána perelgessenek!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.